Kolyndy po naszymu w wykonaniu zespołu Retro z Marklowic

Zespół retro z Marklowic zaprasza na koncert pełen śląskiego klimatu, który odbędzie się 5 stycznia w Studziennej. W programie znajdą się tradycyjne kolędy w regionalnych aranżacjach – „po naszymu”.
Śpiew wielogłosowy, pasja i niezwykłe aranżacje to znak rozpoznawczy zespołu retro z Marklowic. Grupa w swoim artystycznym dorobku ma zarówno pieśni religijne, kolędy, jak i muzykę rozrywkową, które wykonuje z wielkim zaangażowaniem i sercem.
W skład zespołu wchodzą: Ewa Skupień, Agata Fros, Sylwia Machnica, Natalia Kotula, Katarzyna Kubica i Mirosława Mika. Artystki znane są z tego, że każdemu występowi nadają niepowtarzalny charakter, łącząc tradycję z nowoczesnością.
5 stycznia w Studziennej będzie można usłyszeć ich wyjątkowy program „Kolyndy po naszymu”. To niezwykła okazja, by poczuć magię świąt w śląskim stylu i przekonać się, jak pięknie brzmią tradycyjne pieśni w regionalnym wykonaniu.










![Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763990146krew-.jpg)





![Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1749375209499219631-1011344671183860-2834836459692046695-n-.jpg)






![Trzecia odsłona Winter Futsal Cup za nami [FOTO] Trzecia odsłona Winter Futsal Cup za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763898067photo-59-of-131-.jpg)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany