Fałszywy alarm z Bosackiej

Zgłoszenie o konieczności otwarcia mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Bosackiej wpłynęło do komendy PSP Racibórz około godziny 21.30.
Na miejsce skierowano jeden zastęp PSP oraz patrol policji. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania okazało się, że właściciele mieszkania, którego dotyczyło zgłoszenie samodzielnie otworzyli drzwi. Nie wymagali pomocy medycznej. Strażacy dokonali kontroli atmosfery pod kątem obecności CO. Sprawdzono także pozostałe mieszkania w tym samym pionie kominowym. W żadnym z nich nie stwierdzono obecności tlenku węgla. Zdarzenie zostało ostatecznie zakwalifikowane jako alarm fałszywy.
![Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176319159755-905283-.jpg)
![Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763202752img-0271-.jpg)

![Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17631320081000038930-.jpg)





![Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17630594033fb72f2c-c28e-41bf-8080-1ff5c5bc772b-.jpg)









































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany