Były prezes raciborskiego PK ma nową pracę. Zmiana na stanowisku dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Krzanowicach

Z dniem 30 września 2024 roku Marek Mruszczyk zakończył pracę na stanowisku dyrektora Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Krzanowicach. Po ponad 11 latach kierowania placówką jego wkład w rozwój ośrodka oraz zapewnienie wysokiej jakości usług dla mieszkańców był niezwykle ceniony.
Mruszczyk przez wszystkie lata pracy wykazywał się profesjonalizmem, odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Jego doświadczenie w podejmowaniu kluczowych decyzji oraz codziennym zarządzaniu placówką było nieocenione. Zawsze życzliwy i gotowy do pomocy, chętnie dzielił się swoją wiedzą z zespołem.
Z tej okazji pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za lata współpracy, zaangażowanie i pełną pasji pracę. Dziękujemy za ogromny wkład w rozwój placówki oraz nieocenioną pomoc, z jaką przez lata wspierał pracowników i pensjonariuszy.
Od 1 października 2024 roku nowym dyrektorem, wybranym w drodze konkursu, został Bogdan Gawliczek, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Gawliczek ma bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte m.in. jako prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego w Raciborzu w latach 2019-2024.
![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)



![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)



















![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany