Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 września 202406:56

Gmina Krzyżanowice z wyróżnieniem za Park Wodny Pod Zamkiem w Tworkowie

Gmina Krzyżanowice z wyróżnieniem za Park Wodny Pod Zamkiem w Tworkowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzyżanowice:

Gmina Krzyżanowice zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie – tym razem za inwestycję Park Wodny "Pod Zamkiem" w Tworkowie w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku.

Wyróżnienie przyznano nie tylko gminie, ale również autorowi projektu, Firmie Projektowej „Wand II”, oraz wykonawcy, PPUH „TRANSCOM” sp. z o.o. z Katowic. - Taka pozycja wśród 635 zgłoszonych inwestycji i 96 finalistów to ogromne osiągnięcie, tym bardziej że w kategorii obiektów basenowych rywalizowaliśmy z takimi miastami jak Kraków czy Bielsko-Biała - podkreśla wójt Grzegorz Utracki.

Park Wodny "Pod Zamkiem" od momentu otwarcia służy mieszkańcom i cieszy się dużą popularnością. Nagroda jest dowodem na to, że inwestycja była dobrze przemyślana i zrealizowana z dbałością o najwyższe standardy. Serdeczne gratulacje należą się wszystkim pracownikom Urzędu Gminy, którzy byli zaangażowani w realizację tego projektu.

Nagrodę, podczas uroczystej gali w Zamku Królewskim w Warszawie, odebrał Wójt Gminy Krzyżanowice, Grzegorz Utracki, wraz z Barbarą Juraszek, Kierownikiem Referatu Gospodarki Przestrzennej. Ceremonię uświetniła orkiestra Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny.

To kolejne ważne wyróżnienie dla naszej gminy, które motywuje do dalszych działań na rzecz mieszkańców. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej inwestycji!

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności18 marca 202610:47

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO]

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
99
red., źródło zdjęć: dokumentacja UM Racibórz
Reklama
Aktualności19 marca 202613:06

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO]

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
62
Racibórz:

W czwartek, 19 marca, przed wejściem do Urban Labu w Raciborzu odbył się briefing prasowy posłanki Gabriela Lenartowicz. Głównym tematem spotkania był program SAFE oraz jego znaczenie dla rozwoju regionu, szczególnie w kontekście decyzji prezydenta Karol Nawrocki o zawetowaniu ustawy regulującej zasady wykorzystania środków z tego mechanizmu.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.