Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 września 202411:09

Pożar i zadymienie w przychodniach na Gamowskiej. Ewakuowano ponad sto osób [FOTO]

Pożar i zadymienie w przychodniach na Gamowskiej. Ewakuowano ponad sto osób [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Dziś, 19 września, około godziny 10 rano, doszło do groźnego incydentu w budynku przychodni przy ulicy Gamowskiej w Raciborzu. Zdarzenie miało miejsce na poziomie piwnicznym, gdzie wybuchł pożar.

Jak podaje Państwowa Straż Pożarna w Raciborzu, przyczyną pożaru był zapłon przewodu elektrycznego w szafce rozdzielczej zlokalizowanej w piwnicy budynku. Pożar został szybko opanowany przez jednostki PSP z Raciborza, które przybyły na miejsce zdarzenia w krótkim czasie, wspierane przez okoliczne Ochotnicze Straże Pożarne. Choć ogień udało się ugasić, konieczne było usunięcie skutków zadymienia. Strażacy prowadzili intensywne działania związane z oddymianiem i przewietrzaniem pomieszczeń, aby zapewnić bezpieczeństwo i umożliwić powrót do normalnego funkcjonowania placówki.

W związku z zagrożeniem konieczna była natychmiastowa ewakuacja około 180 osób znajdujących się w budynku, w tym zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego. Obecnie trwa dokładne ustalanie przyczyn pojawienia się ognia oraz ocena szkód wyrządzonych przez pożar. Na ten moment nie ma informacji o osobach poszkodowanych w wyniku zdarzenia.

Autor: red., fot. KP PSP Racibórz, Czytelnik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport3 listopada 202509:35

Kolejarz z Chałupek rozjechał Nędzę [FOTO]

Kolejarz z Chałupek rozjechał Nędzę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

2 listopada, w Dzień Zaduszny LKS Nędza zmierzył się z Kolejarzem Chałupki. Spotkanie obfitowało w dużą ilość akcji, goli, oraz interwencji bramkarzy, a zakończyło się pewną wygraną przyjezdnych.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Sport3 listopada 202516:33

Remontada w Górkach Śląskich. Rezerwy Zameczku odwróciły losy meczu [FOTO]

Remontada w Górkach Śląskich. Rezerwy Zameczku odwróciły losy meczu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

Spotkania w niskich ligach piłkarskich z reguły obfitują w wiele ciekawych akcji na boisku, a na trybunach w przeróżną atmosferę - czasem piknikową, czasem pełną emocji. Tak samo było i tym razem, 2 listopada w Górkach Śląskich, w meczu z rezerwami Zameczku Czernica.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.