TVP podała dane na temat oglądalności koncertu w Raciborzu

- Kolejna odsłona wakacyjnej trasy „Lata z Radiem i Telewizją Polską” w Raciborzu w momencie najwyższej oglądalności przyciągnęła do Dwójki ponad 1 mln widzów - podała TVP. Większą publiczność miał koncert w Zakopanem.
- W miniony weekend w zestawieniu TOP10 dominowały programy Telewizji Polskiej. W czołówce najliczniej oglądanych tytułów znalazło się niedzielne wydanie „19.30”, które na antenach TVP1, TVP Info i TVP Polonia zgromadziło ponad 1,3 mln widzów, co pozwoliło uzyskać antenom 14,4 proc. udziałów w paśmie - podała stacja.
Na wysokiej pozycji znalazł się „Teleexpress” – w piątek program na antenach TVP obejrzało ponad 1,1 mln widzów, z udziałami w paśmie powyżej 18 proc.
- W sobotę, 20 lipca Telewizja Polska zaprosiła na kolejny koncert wakacyjnej trasy „Lata z Radiem i Telewizją Polską”, tym razem gościliśmy w Raciborzu. W TVP2 i TVP Polonia koncert zgromadził średnio prawie 850 tys. widzów (udział 9,6 proc.), a TVP2 w paśmie transmisji programu była liderem rynku w grupie wszystkich widzów. Wakacyjna trasa „Lata z Radiem i Telewizją Polską” to nie tylko wieczorne koncerty - dodano.
W momencie najwyższej oglądalności koncert Lato z Radiem i TVP w Zakopanem, 13 lipca, obejrzało ponad 1,3 mln widzów. Poranny program TVP2 „Pytanie na śniadanie” również z Zakopanego, który w grupie 4+ oglądało 390 tys. widzów przy wysokich udziałach na poziomie 8,7%, w niedzielę program zgromadził nieco więcej, bo 400 tys. widzów, a w momencie najwyższej oglądalności ponad 500 tys. widzów. Prawie 7,3 mln widzów zgromadził w niedzielę, 14 lipca mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP!
T.Love, Lady Pank, Jacek Stachursky, Zakopower, Ania Dąbrowska, Majka Jeżowska, Filip Lato, Natalia Nykiel, Michał Szczygieł i Kuba Szmajkowski - te gwiazdy ściągnęły do Raciborza tysiące fanów z całego regionu.

















































































































































































![Radiowóz policji autostradowej na drogach powiatu raciborskiego. Wpadka kierowcy audi [WIDEO] Radiowóz policji autostradowej na drogach powiatu raciborskiego. Wpadka kierowcy audi [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775908130zrzut-ekranu-2026-04-11-o-13-42-17-.jpg)




![Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775905535dsc-2016-.jpg)

![Wiosenny jarmark kwiatów, zdrowej żywności i rękodzieła na Zamku Piastowskim w Raciborzu [25 kwietnia sobota] Wiosenny jarmark kwiatów, zdrowej żywności i rękodzieła na Zamku Piastowskim w Raciborzu [25 kwietnia sobota] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775909074zrzut-ekranu-2026-04-11-o-14-04-15-.png)


![Dramat lidera przy Srebrnej. Unia straciła punkty w samej końcówce [FOTO] Dramat lidera przy Srebrnej. Unia straciła punkty w samej końcówce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775945402gre05742-.jpg)

![Most na Odrze coraz bliżej. Zakończono nasuwanie konstrukcji, finisz inwestycji w 2027 roku [FOTO 03.2026] Most na Odrze coraz bliżej. Zakończono nasuwanie konstrukcji, finisz inwestycji w 2027 roku [FOTO 03.2026] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177598891308-20260401-zbrojenie-deskowanie-i-betonowanie-scian-niskich-obiekt-md1-podpora-p1-.jpg)





























![Mroczne historie i muzyka filmowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Mroczne historie i muzyka filmowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775891477dsc-0134-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz