Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 lipca 202410:42

Przestań trzymać język za zębami - kursy językowe online w raciborskiej Bibliotece

Przestań trzymać język za zębami - kursy językowe online w raciborskiej Bibliotece - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Wypłyń na szerokie wody i dogadaj się na zagranicznych wakacjach. Wszystko dzięki dostępowi do multimedialnej platformy Lerni, który za darmo oferuje Biblioteka w Raciborzu. W ofercie jest pięć języków - angielski, niemiecki, włoski, hiszpański i francuski.

Biblioteka w Raciborzu wychodzi naprzeciw potrzebom swoich czytelników, oferując im dostęp do nowoczesnej platformy edukacyjnej Lerni. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje umiejętności językowe oraz zawodowe, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Językowe możliwości z Lerni

Po zalogowaniu się na platformę Lerni, użytkownicy mogą korzystać z szerokiej gamy kursów językowych. W ofercie znajdują się kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Platforma Lerni umożliwia naukę na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu każdy użytkownik może dostosować kurs do swoich indywidualnych potrzeb i umiejętności. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z językiem, czy też pragnie doskonalić już posiadane umiejętności, znajdzie tutaj odpowiedni kurs.

Kursy zawodowe dla ambitnych

Dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, platforma Lerni przygotowała specjalny kurs BusinessEnglish123, który koncentruje się na języku angielskim w kontekście biznesowym. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą skutecznie komunikować się w międzynarodowym środowisku zawodowym, przygotowując się do pracy w firmach, gdzie znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Kurs BusinessEnglish123 obejmuje takie zagadnienia jak negocjacje, prezentacje, pisanie e-maili oraz inne umiejętności kluczowe dla biznesu.

Jak uzyskać dostęp do Lerni?

Aby skorzystać z darmowego dostępu do platformy Lerni, wystarczy zgłosić się po kod dostępu. Kody te są dostępne dla czytelników we wszystkich filiach i oddziałach Biblioteki w Raciborzu. Dzięki temu każdy użytkownik, niezależnie od miejsca zamieszkania, ma równy dostęp do edukacji językowej i zawodowej. Lista filii i oddziałów, w których można uzyskać kody dostępu, znajduje się na stronie internetowej biblioteki pod adresem https://www.biblrac.pl/pl/site/index/6-kontakt/11-oddzialy-i-filie.html.

Korzyści płynące z nauki na Lerni

Korzystanie z platformy Lerni niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, użytkownicy mają możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych zabieganych czasach. Platforma jest dostępna zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych, co dodatkowo zwiększa jej dostępność i wygodę użytkowania. Kursy są interaktywne i angażujące, co sprzyja efektywnej nauce i motywuje do regularnej pracy.

Podsumowanie
Biblioteka w Raciborzu, udostępniając swoim czytelnikom darmowy dostęp do platformy edukacyjnej Lerni, tworzy niezwykłą okazję do rozwoju osobistego i zawodowego. Możliwość nauki języków obcych na różnych poziomach zaawansowania oraz specjalistyczny kurs BusinessEnglish123 to wartościowe narzędzia, które mogą przyczynić się do zwiększenia kompetencji i otworzenia nowych perspektyw zawodowych. Zachęcamy wszystkich czytelników do skorzystania z tej oferty i zgłoszenia się po kod dostępu w najbliższej filii lub oddziale Biblioteki w Raciborzu.

Autor: Biblioteka Racibórz, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności20 lipca 202416:17

Na kąpielisku w Olzie utonął 18-latek

Na kąpielisku w Olzie utonął 18-latek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red./KPP Wodzisław Śl.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności20 lipca 202420:15

Turniej Firm o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice

Turniej Firm o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Turniej Firm o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice rozpoczął dwudniowy festyn zorganizowany przez LKS Tworków. Do walki o puchar stanęło osiem drużyn. Najlepsza okazała się ekipa GM-Instal.

Th
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.07.2024
18 lipca 202417:55

Nasz Racibórz 19.07.2024

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.