Aktualności8 czerwca 202418:35
Rodzinny ogród radości w Spektrum. Na Dzień Dziecka

0
Reklama
Racibórz:
Spektrum to Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Otoczenia. Do swojego ogrodu przy Szkolnej na Płoni zaprosiło podopiecznych oraz przyjaciół i sympatyków.
Przygotowania rozpoczęto od sprzątania podwórka. Z pomocą kolejny raz przyszli chłopcy z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu wraz z opiekunkami. Dziś, 08.06., również przyszli, tyle że w strojach clownów, wpisując się w program Dnia Dziecka. Nie zabrakło grupy przyjaciół motocyklistów z Raciborza i okolic, a także włodarzy, m.in. wicestarosty Ewy Lewandowskiego oraz przewodniczącego Rady Miasta Mirosława Lenka. Były występy sceniczne, dmuchany zamek, bańki mydlane, stanowisko do malowania twarzy oraz kącik gastronomiczny.






















































































![Tragiczny wypadek w Brzeziu. Staruszka przechodziła na pasach [KOMUNIKAT POLICJI] Tragiczny wypadek w Brzeziu. Staruszka przechodziła na pasach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17623270451762276274img-9365-.jpg)










![Rockowa podróż do Raciborza lat 80. Koncert i wyjątkowa wystawa [ZAPROSZENIE] Rockowa podróż do Raciborza lat 80. Koncert i wyjątkowa wystawa [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762375080zrzut-ekranu-2025-11-5-o-21-37-35-.png)





![Szlak głubczyckich ruin kościelnych. Premiera nowego filmu dokumentalnego w Tkalni! [ZAPOWIEDZI] Szlak głubczyckich ruin kościelnych. Premiera nowego filmu dokumentalnego w Tkalni! [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762326542szlak-glubczyckich-ruin-koscielnych-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany