Aktualności31 maja 202409:51
Eko-Okna zamieściły ogłoszenia o rekrutacji na fotel prezesa i dyrektora. Podano kwoty pensji

0
Reklama
Racibórz:
Gigant z Kornic, największy producent stolarki okiennej w Polsce, na jednym z portali rekrutacyjnych zamieścił ogłoszenia o naborze na fotel prezesa i dyrektora finansowego.
Ogłoszenie o naborze na dyrektora finansowego (CFO) widoczne jest nadal. - Doświadczenie min 5 lat w zarządzaniu działem finansowym spółki produkcyjnej 1000 +, sukcesy, znajomość min. j. angielski, zamieszkanie w okolicy firmy - to najważniejsze wymagania. Przedział zarobków 35-70 tys. zł.
29 maja widoczne było ogłoszenie o naborze na fotel prezesa spółki (obecnie jest nim właściciel, Mateusz Kłosek). Spółka oferowała wynagrodzenie od 50 do 90 tys. zł. Wymagania podstawowe te same, co w przypadku dyrektora finansowego.

![Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779971745dsc-3453-.jpg)





![Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779992078img-1823-.jpg)












![Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779964784dsc-8648-.jpg)





























Komentarze (0)
Dodaj komentarz