Raport 998. Ciężarówka zsunęła się z jezdni w Cyprzanowie

Pięć interwencji odnotowali strażacy z PSP Racibórz w czasie czwartkowej służby. Działania prowadzono w Cyprzanowie, Kuźni Raciborskiej, Pawłowie, Makowie i Raciborzu. Sprawdź szczegóły.
O godzinie 8.57 do komendy PSP Racibórz wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na remontowanym odcinku ulicy Janowskiej w Cyprzanowie samochód ciężarowy zsunął się z jezdni. Na miejsce skierowano dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP. Po dojeździe służb na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że prawe tylne koło naczepy zjechało z części jezdnej do środka jezdni, w miejsce, gdzie prowadzone były prace remontowe. Strażackie działania polegały na podłożeniu krawężników drogowych pod zwisające koło i przy wsparciu i asekuracji udało się wydostać samochód oraz przywrócić ruch na drodze. Straty materialne w tym zdarzeniu oszacowano na kwotę 2 tys. złotych.
Z kolei o godzinie 10.14 jeden zastęp z Reymonta oraz jeden zastęp OSP zostały zadysponowane do Kuźni Raciborskiej na ulicę Rudzką. Do strażaków dotarło bowiem zgłoszenie, mówiące o zwisającym konarze drzewa nad jezdnią. Po dojeździe zastępów na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia usunięciu konaru oraz uprzątnięciu pozostałości roślinnych z jezdni.
Czytaj także
Opel uderzył w drzewo w Makowie [FOTO]

![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)


















![Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17656121671764980271bez-nazwy-107-.jpg)







![Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765615007bez-nazwy-346-.jpg)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany