Ponad sto bajkowych i filmowych postaci na balu karnawałowym w Pietrowicach Wielkich

Impreza była co prawda przeznaczona dla najmłodszych z terenu gminy Pietrowice Wielkie, ale dorosłym nie zakazano wstępu pod warunkiem, że również będą przebrani.
Imprezę zorganizowała miejscowa biblioteka oraz Stacja Kultura, czyli ekipa dowodzona przez Małgorzatę Palletę. Animatorzy przyjechali z Kędzierzyna-Koźla, serwując od razu serię tańców przeplatanych zabawami.
Bal ma już wieloletnią tradycję i cieszy się sporą frekwencją. Dziś przybyła setka dzieci. Imprezę zorganizowano na drugim piętrze miejscowego centrum społeczno-kulturalnego.






































































































































![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)
![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany