Cuda i dziwy w wierszach Julina Tuwima – biblioteka ogłasza ogólnopolski konkurs plastyczny

Stoi na stacji lokomotywa. Poezja Juliana Tuwima jest tematem wiosennego konkurs plastycznego, ogłoszonego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu. Konkurs ma zasięg ogólnopolski, do udziału biblioteka zaprasza niezależnie od wieku. Termin nadsyłania prac mija 20 marca 2024 roku.
W tym roku mija 130. rocznica urodzin Juliana Tuwima. Poeta, tłumacz, autor tekstów piosenek i wodewili jest znany ze swojej twórczości dla dzieci. „Lokomotywa”, „Ptasie radio”, „Rzepka” – kto nie zna tych rymów, powtarzanych od pokoleń. Przedmiotem konkursu jest wykonanie ilustracji, kukiełki, pracy komputerowej lub pracy przestrzennej związanej z twórczością Juliana Tuwima. Regulamin i formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie Biblioteki (www.biblrac.pl), w zakładce Kalendarz wydarzeń.
Prace wraz z odpowiednimi formularzami zgłoszenia należy dostarczyć do biblioteki w terminie do 20 marca.
Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenie nagród w Konkursie nastąpi 9 kwietnia o godz. 16:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)










![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)







































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany