Śląscy łowcy głów zatrzymali pedofila. Zmieniał wizerunek

- Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zajmują się ściganiem sprawców najgroźniejszych przestępstw o charakterze kryminalnym i terrorystycznym. Działają na terenie całego kraju i współdziałają z policjami zagranicznymi. W ich ręce wpadł właśnie mężczyzna poszukiwany za przestępstwa o charakterze pedofilskim - podała KWP Katowice.
- Śląscy „łowcy głów” zatrzymali 49-latka, który poszukiwany był listami gończymi w związku z przestępstwami o charakterze pedofilskim oraz przeciwko życiu i zdrowiu. Stróże prawa przystąpili do działania, gdy tylko nabrali podejrzeń, że może przebywać na Śląsku. Mężczyzna wpadł na terenie ogródków działkowych w Rudzie Śląskiej. By zbić z tropu policjantów, 49-latek zmienił wizerunek i często się przeprowadzał. Nie spodziewał się zatrzymania i był zaskoczony widokiem kryminalnych. W przeszłości był już wielokrotnie karany za takie przestępstwa. Teraz grozi mu 5 lat więzienia - informuje śląska KWP.



![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)















































Komentarze (0)
Dodaj komentarz