Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 grudnia 202310:45

Kierowca BMW wypadł z jezdni na trasie Racibórz-Lubomia [FOTO]

Kierowca BMW wypadł z jezdni na trasie Racibórz-Lubomia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Do zdarzenia na terenie powiatu raciborskiego doszło dziś, 21.12., około godziny 8.30.

Informacja o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego samochodu osobowego wpłynęła do raciborskich strażaków po godzinie 8 rano. Ze zgłoszenia wynikało, że BMW wypadło z jezdni, po czym uderzyło w drzewo. Na miejsce zadysponowano znaczne siły i środki: dwa zastępy PSP i jeden OSP z terenu powiatu raciborskiego oraz zastępy z PSP Wodzisław Śląski i OSP Lubomia. Jako że zdarzenie administracyjnie miało miejsce jeszcze na terenie powiatu raciborskiego, zastępy zawodowe z Wodzisławia Śląskiego zostały zawrócone do bazy. Ochotnicy z Lubomi dojechali na miejsce, udzielając wsparcia w prowadzeniu działań.

Te polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe, usunięciu zagrożenia chemiczno-ekologicznego (sorpcja wycieków) oraz uprzątnięciu jezdni z części pojazdu. W zdarzeniu tym nie odnotowano, na szczęście, osób poszkodowanych, a straty materialne oszacowano na kwotę 50 tys. złotych.

Z informacji raciborskiej policji wynika, że 22-letni kierowca BMW na rejestracjach opolskich nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni. Ukarano go mandatem karnym.

Autor: fot. OSP Brzezie, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności8 listopada 202519:01

Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO]

Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Racibórz:

Po latach oczekiwań, nieporozumień i prób blokowania inwestycji w poprzedniej kadencji samorządu, Racibórz wreszcie doczekał się nowoczesnego lodowiska. W piątek, 8 listopada, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Zamkowej odbyło się oficjalne otwarcie Lodowiska Piastor – obiektu, który ma stać się jedną z głównych atrakcji rekreacyjnych miasta.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.