Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności6 października 202309:09

WITTCHEN w Auchan w Raciborzu - jesienna kolekcja, super konkurs i premie

WITTCHEN w Auchan w Raciborzu - jesienna kolekcja, super konkurs i premie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

WITTCHEN to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Rafała Wittchena, który zarządza nią wraz z żoną Moniką. W pełnym wyborze produkty firmy dostępne są w raciborskiej galerii Auchan. W ofercie jesienna kolekcja, super konkurs, atrakcyjne nagrody i premie za zakupy.

WITTCHEN jest firmą rodzinną jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku europejskim. W swojej ofercie posiada szeroką gamę luksusowych produktów charakteryzujących się eleganckim stylem oraz ręcznym wykonaniem, które gwarantuje ich najwyższą jakość.

Instagram

Historia

Stary portfel dziadka

Jak rozpoczęła się historia tej słynnej marki? Jędrzej Wittchen był młodym chłopcem, kiedy dostał od swojego dziadka niezwykły prezent – piękny, stary skórzany portfel. Właśnie wtedy młodzieniec zaczął doceniać piękno galanterii skórzanej oraz jej najwyższą jakość, która trwa przez długi czas. Kiedy kilka lat później musiał zdecydować, co robić w życiu, wiedział, że chce zająć się tym co piękne i trwałe – galanterią skórzaną. Nie miał doświadczenia, ale zaufał swojej biznesowej intuicji, która do tej pory pomaga mu w prowadzeniu firmy. Postanowił zaryzykować i zainwestować wszystkie oszczędności w projekt swoich marzeń. Wiedział, że jeśli ma mu się udać, musi postawić na najlepszą jakość. Wszystkie pieniądze wydał na najlepsze skóry, nici, materiały oraz zatrudnienie rzemieślnika, który na początku sam szył wszystkie produkty. Jędrzej Rafał Wittchen osobiście sprawdzał jakość każdego portfela, dbał o to, by produkty sygnowane jego rodowym nazwiskiem kojarzyły się z luksusem i najwyższą jakością.

Zdawał sobie sprawę z tego, że w biznesie liczy się indywidualizm - sam zaprojektował logo, które od początku widoczne było na każdym oferowanym produkcie. Nazwa firmy miała przypominać o tradycjach oraz o tym, jak ważna w jego rodzinie była precyzja w wykonywanych działaniach. Początkowo produkty były sprzedawane tylko w okolicznych sklepach z galanterią, jednak duże zainteresowanie sprawiło, że bardzo szybko powstały pierwsze salony firmowe sygnowane logo WITTCHEN. Z czasem WITTCHEN rozwijał się coraz szybciej. Okazało się, że zainteresowanie jest tak duże, że mały warsztat nie jest w stanie zrealizować wszystkich zamówień. Wtedy produkcja została przeniesiona do Włoch, które słyną z najlepszej jakości skór oraz manufaktur o długoletnich tradycjach.

NN szyjący na maszynie

Ta decyzja okazała się kolejnym sukcesem marki WITTCHEN. Modowe tradycje Włoch w połączeniu z niemiecką dbałością o jakość i najdrobniejsze szczegóły okazały się doskonałym połączeniem, które do dziś wybierają tysiące Europejczyków.

Autor: reklama, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 grudnia 202319:52

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA]

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
17
Racibórz:

Kilka zdjęć pokazujących raciborski Rynek przygotował Robert Ambroziewicz. Jarmark potrwa do jutra, 10 grudnia. Co jeszcze w programie?

Robert Ambroziewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.12.2023
8 grudnia 202308:42

Nasz Racibórz 08.12.2023

Nasz Racibórz 01.12.2023
1 grudnia 202310:06

Nasz Racibórz 01.12.2023

Nasz Racibórz 24.11.2023
24 listopada 202308:11

Nasz Racibórz 24.11.2023

Nasz Racibórz 17.11.2023
17 listopada 202308:48

Nasz Racibórz 17.11.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.