Ocice będą miały boisko wielofunkcyjne

Ratusz ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy. Zadanie wprowadziły do budżetu kluby Razem dla Raciborza i Radni Niezależni Michała Fity.
Głosami rządzącej większości zarezerwowano na zadanie 3,6 mln zł. - Święty czas - mówi były prezydent i mieszkaniec Ocic, dziś radny i szef komisji finansów Mirosław Lenk. - To realizacja obietnicy jeszcze z poprzedniej, a powtórzona przez wiceprezydenta M. Fitę na początku tej kadencji. W prezydenckim projekcie budżetu zadania nie było. Decyzja naszych klubów zapaliła zielone światło, dając też urzędowi możliwość aplikowania o rządowe wsparcie - dodaje Lenk.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe istniejącego boiska szkolnego.
2) Wykonanie dwuwarstwowych nawierzchni poliuretanowych typu EPDM.
3) Wykonanie nawierzchni piaszczystych na boisku do piłki plażowej i zeskoku skoku w dal.
4) Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej bezfazowej.
5) Wykonanie nawierzchni z mat przerostowych.
6) Wykonanie piłkochwytu.
7) Wykonanie oświetlenia boiska.
8) Dostarczenie i montaż wyposażenia boisk.
Zainteresowanych szczegółami odsyłamy do dokumentacji.
Termin składania ofert to 13 września 2023 r.


![Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780552787dsc-9319-.jpg)




![Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780551456dsc-3866-.jpg)






![Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17805694231780567813gre06742-2-.jpg)



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz