Raciborzanie na mazurskim zlocie PTTK

Ośrodek Wagabunda gości, od 20.08 do dziś, uczestników 69 Centralnego Zlotu Turystów Kolarzy PTTK.
Na imprezie pojawiła się także grupa z naszego miasta. - W zlocie uczestniczy ponad trzysta turystów, w tym 20 osób z Oddziału PTTK Racibórz - informuje prezes Andrzej Kuśnierz.
Cele to integracja aktywu turystyki kolarskiej Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, propagowanie walorów krajoznawczych województwa warmińsko – mazurskiego oraz promocja Mazurskiej Pętli Rowerowej i aktywnych form wypoczynku.







![Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774473728gemini-generated-image-97wlcl97wlcl97wl-.png)






![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)


















![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany