PCS zawiezie gratis do Tropical Islands

Niestety, za bilet wstępu do tej berlińskiej atrakcji trzeba zapłacić samemu. Liczba miejsc 49.
- Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu rozpoczyna zapisy na wyjazd do Tropical Islands pod Berlinem. Planowany wyjazd z Raciborza w sobotę 26 sierpnia 2023 roku o godz.4.00. Powrót tego samego dnia około 19.00-20.00. W Raciborzu około 01.00 w nocy. Przejazd autokarem finansuje Powiat Raciborski w ramach Wakacji w Powiecie 2023. We własnym zakresie należy zakupić bilety wstępu - https://www.tropical-islands.de/.../preise.../preise. Liczba miejsc ograniczona - maksymalnie 49 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń pod adresem mailowym: [email protected]. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika, wiek dziecka oraz numer telefonu kontaktowego. Dzieci mogą jechać wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Osoby, które zostaną wpisane na listę wycieczkową otrzymają potwierdzenie mailem. Serdecznie zapraszamy - podało PCS.
![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)
![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)
![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)









![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)










![Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769378914dsc-9287-.jpg)



















Komentarze (0)
Dodaj komentarz