Aktualności18 maja 202308:05
Wójt i radny na poddaszu TVP. Promują wielki koncert w Krowiarkach

0
Reklama
Pietrowice Wielkie:
To już w ten weekend - Krowiarki w gminie Pietrowice Wielkie świętują 800-lecie. Wisienką na torcie będzie koncert Krzesimira Dębskiego. O wielkim wydarzeniu mówią w TVP wójt Andrzej Wawrzynek i radny powiatowy, współorganizator Szymon Bolik.
- W „Pokoju na poddaszu” mówimy o jubileuszu 800-lecia gminy Krowiarki, leżącej w pobliżu Raciborza, a słynącej z monumentalnego zespołu pałacowo-parkowego, który powstał w drugiej połowie XIX wieku - zachęca TVP. Wczorajszy (17.05.) odcinek można zobaczyć [TUTAJ].




















![Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775033214dsc-6165-duz-y-.jpeg)





![Wielki Czwartek w kościele NSPJ – początek Triduum Paschalnego [FOTO] Wielki Czwartek w kościele NSPJ – początek Triduum Paschalnego [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775160715dsc-6260-.jpg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany