Zielone płuca Ostroga i alternatywy. Ratusz zaprasza na spotkanie do SP 1

- Zapraszamy na spotkanie dotyczące projektu pn. „Zielone płuca Ostroga z tężnią solankową”, który zwyciężył w VI edycji Budżetu Obywatelskiego - informuje urząd.
- Podczas spotkania zostanie przedstawiony projekt opracowany na podstawie koncepcji wypracowanej przez studentów Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu oraz alternatywne możliwości zagospodarowania terenu położonego na skrzyżowaniu ulic Królewskiej i Książęcej.
Spotkanie będzie miało charakter otwarty. Każdy zainteresowany mieszkaniec będzie mógł wziąć w nim udział i zabrać głos, przedstawiając swoje pomysły. Powstający projekt będzie miejscem odwiedzanym przez wszystkich Raciborzan, dlatego ważne jest, żeby zaspokajało potrzeby zbiorowe, było przestrzenią ogólnodostępną i przyjazną. Chcemy poznać Państwa potrzeby w tym zakresie.
Spotkanie odbędzie się we wtorek 7 marca 2023 r. o godz. 17:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Raciborzu na Ostrogu - podał urząd.
Czytaj także: Wyobraźnia wyceniania na miliony, czyli co dalej z zielonymi płucami Ostroga?






![Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17680332571768029427dsc-4761-2-.jpg)



![Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768070192dsc-9998-.jpg)















![Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768079776dsc-7423-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany