Raport 998. Zgon w Pietrowicach Wielkich

W trakcie wtorkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP odnotowali jedno zdarzenie. Działania prowadzono w Pietrowicach Wielkich przy ulicy 1 Maja.
Zgłoszenie o konieczności udzielenia pomocy zespołowi ratownictwa medycznego wpłynęło do Powiatowego Stanowiska Medycznego o godzinie 15.52. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP. Strażackie działania polegały na rozstawieniu specjalnego parawanu w miejscu prowadzenia akcji ratunkowej przez załogę karetki pogotowia. Działania ratunkowe polegały na prowadzeniu reanimacji u mężczyzny, u którego nastąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Mimo starań, nie udało się go uratować. Stwierdzono zgon 59-latka.








![Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763990146krew-.jpg)


![Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1749375209499219631-1011344671183860-2834836459692046695-n-.jpg)















![Nadchodzi Boże Narodzenie. Bogaty kalendarz przedświątecznych wydarzeń w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] Nadchodzi Boże Narodzenie. Bogaty kalendarz przedświątecznych wydarzeń w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764103730zrzut-ekranu-2025-11-25-o-21-48-20-.png)























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.