Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 lutego 202309:08

Wiceminister Michał Woś o dworcu na spotkaniu z mieszkańcami

Wiceminister Michał Woś o dworcu na spotkaniu z mieszkańcami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- 20 lutego blisko sto osób uczestniczyło w spotkaniu posła ziemi raciborskiej Michała Wosia z mieszkańcami miasta i regionu - informuje jego biuro poselskie w przesłanym komunikacie.

- Spotkanie miało charakter otwarty i było okazją do podsumowania dotychczasowych działań i inwestycji, które przeprowadzono w mieście i w powiecie przy wsparciu środków rządowych. Jednym z tematów, który wybrzmiał w czasie spotkania, była budowa raciborskiego dworca PKP - wyczekiwanej od lat inwestycji, która jest realizowana na terenie naszego miasta.

- Do naszego regionu na inwestycje spłynęło w ostatnich latach ponad 1,2 miliarda złotych. To astronomiczna kwota: ponad pięciokrotnie większa niż budżet miasta. Inwestycje rządowe w regionie to dowód zaangażowania i wsparcia jakie państwo polskie udziela samorządom. Jestem dumny, że mogę w tym pomagać - mówił w czasie spotkania Michał Woś.

- Można by zrobić jeszcze więcej. Niestety, od 5 lat miasto Racibórz nie może poradzić sobie z projektem nowego mostu nad kanałem Ulga. Ten most jest konieczny, żeby mieszkańcy nie stali w korkach - dodał wiceminister Woś.

W wydarzeniu licznie uczestniczyli radni miejscy, powiatowi i wojewódzcy.

Autor: materiał nadesłany, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Aktualności12 grudnia 202512:41

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wydarzenie ma charakter integracyjny. Pociągiem przyjechali do Raciborza, by bawić się na dziedzińcu zamkowym wychowankowie placówek specjalnych z całego województwa. 

red.
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.