Osiemnastolatka z narkotykami. Wpadła podczas kontroli drogowej

Przy zatrzymanej 18-latce stróże prawa zabezpieczyli 11 działek dilerskich marihuany. Grozi jej kara do 3 lat więzienia.
W sobotę 4 lutego około godziny 18:50 przy ulicy Dąbrowskiego policjanci zatrzymali do kontroli osobowe volvo. - Pasażerka na widok policjantów wykazywała objawy zdenerwowania. Mundurowi postanowili sprawdzić, jaki jest tego powód, gdyż przypuszczali, że kobieta może posiadać przy sobie narkotyki. I tym razem policyjna intuicja nie zawiódł. Na miejsce do pomocy został skierowany również patrol prewencji, który przewiózł nieodpowiedzialną dziewczynę do policyjnego aresztu. W komendzie, w czasie dalszych czynności, policjantka przy zatrzymanej ujawniła kolejne narkotyki. Łącznie przy 18-latce funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli prawie 11 działek dilerskich marihuany - informuje komenda.

![Uwaga! Ważna informacja dotycząca parkingu przy Szpitalu Rejonowym w Raciborzu [KOMUNIKAT] Uwaga! Ważna informacja dotycząca parkingu przy Szpitalu Rejonowym w Raciborzu [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781849472grafika-1-nowy-cennik-vii-2026-.png)





![Policjanci i świadek uratowali 89-letnią kobietę po nagłym zatrzymaniu krążenia w Raciborzu [WIDEO] Policjanci i świadek uratowali 89-letnią kobietę po nagłym zatrzymaniu krążenia w Raciborzu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178185364655-941825-2-.jpg)


































![XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781935704dsc-4054-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany