Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 listopada 202210:53

Kradzież rozbójnicza w markecie przy Bosackiej

Kradzież rozbójnicza w markecie przy Bosackiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Raciborscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży rozbójniczej. Zdarzenie miało miejsce 21 listopada około godziny 13:20 na terenie jednego z marketów w Raciborzu przy ulicy Bosackiej - informuje komenda.

Jak ustalili policjanci, dwaj młodzi mężczyźni, będąc na terenie marketu spożywczego w Raciborzu przy ulicy Bosackiej, dokonali kradzieży różnych artykułów chemicznych. Straty są w toku ustalania. Gdy chcieli opuścić sklep nie płacąc za skradziony towar, zostali ujęci przez pracownice sklepu. Wówczas, by pozostać w posiadaniu przywłaszczonego towaru, zaczęli być agresywni i grozić. W pewnym momencie jeden ze złodziei odepchnął sprzedawczynię po czym sprawcy zbiegli.

Powiadomiony o zajściu dyżurny raciborskiej komendy wysłał na miejsce niezwłocznie mundurowych z prewencji. Policjanci, po sprawdzeniu zapisu monitoringu, ruszyli w pościg za złodziejami i już po kilku minutach na ulicy Piastowskiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisowi sprawców. Zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Sprawcami kradzieży rozbójniczej okazało się dwóch mieszkańców Raciborza w wieku 18 i 25 lat. Grozi im nawet 10 lat pobytu w więzieniu.

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202512:00

Dożynki w Krzanowicach już za nami – zdjęcia na bis!

Dożynki w Krzanowicach już za nami – zdjęcia na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Krzanowice przygotowały dwudniowy program dożynkowy, który przyciągnął licznych mieszkańców i gości.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202508:39

Piękni i Młodzi na finał gminnych dożynek w Pawłowie [FOTO]

Piękni i Młodzi na finał gminnych dożynek w Pawłowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Pełne muzyki, barw i radości – takie były tegoroczne dożynki gminne w Pawłowie, które zgromadziły mieszkańców gminy Pietrowice Wielkie oraz licznych gości. Dwudniowe świętowanie zakończyło się wielkim koncertem zespołu Piękni i Młodzi.

Jan Ptak
Reklama
Aktualności8 września 202514:40

Dożynki w Nędzy – święto plonów z muzyką i tańcem na bis!

Dożynki w Nędzy – święto plonów z muzyką i tańcem na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. TH (korowód), Oskar Tomeczek (festyn)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Nasz Racibórz 15.08.2025
13 sierpnia 202522:19

Nasz Racibórz 15.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.