Nasz Racibórz - Raciborski Portal Informacyjny i bezpłatny tygodnik drukowany. Wiadomości z Raciborza, aktualności, telewizja regionalna, ogłoszenia, baza firm, kultura, sport, biznes, zdrowie, noworodki i nieruchomości.

Dzisiaj jest: wtorek, 27 czerwca 2017 r.
Sport
Region:
Sport » 27 czerwca 2017, godz. 10:45 » Katarzyna Ekiert » komentarzy: 0

Ewa Bugdoł triumfuje w stolicy polskiego triathlonu

Ewa Bugdoł triumfuje w stolicy polskiego triathlonu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W miniony weekend, 23-25 czerwca w województwie warmińsko-mazurskim odbyły się jedne z najstarszych triathlonowych zawodów w Polsce. Wśród kobiet pierwsze miejsce na dystansie 1/2 Ironmana zajęła pochodząca z Rud koło Raciborza Ewa Bugdoł – zawodniczka sponsorowana przez RAFAKO. Był to jej piąty, zakończony sukcesem start w tym mieście. Pierwszy raz triathlonistka zadebiutowała w Suszu w 2010 roku zdobywając wówczas tytuł Mistrza Polski.

Więcej »
Łukasz Moneta na transferowym celowniku wielu klubów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Sport » 27 czerwca 2017, godz. 08:17 » komentarzy: 7

Łukasz Moneta na transferowym celowniku wielu klubów

Racibórz:

Choć chorzowski Ruch nie ma zamiaru sprzedawać Łukasza Monety, to jak podaje portal TVP Sport, raciborzanin znalazł się na liście zainteresowań wielu klubów. Po całkiem dobrym występie w spotkaniu ze Szwecją podczas MME U21, śląski klub może nie mieć innego wyjścia. Zainteresowanie grającym na skrzydle Polakiem jest naprawdę spore.

Więcej »
Sport » 26 czerwca 2017, godz. 18:58 » Sabina Mostek » komentarzy: 1

Górki Cup 2017. Święto piłkarskie w gminie Nędza

Górki Cup 2017. Święto piłkarskie w gminie Nędza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Nędza:

Impreza odbywa się już od pięciu lat i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku do rywalizacji na boiskach w Górkach Śląskich w gminie Nędza zgłosiły się 24 zespoły z całego regionu. Kto najlepszy?

Więcej »
Sport » 25 czerwca 2017, godz. 18:34 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 1

Tworków Cup 2017. FP Jasienica zwycięska w kategorii żaków. Gospodarze tuż za podium

Tworków Cup 2017. FP Jasienica zwycięska w kategorii żaków. Gospodarze tuż za podium - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W drugim dniu Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice na czterech boiskach rywalizowało osiemnaście zespołów żaków z regionu i zagranicy. Choć słońce piekło mocno, to młodzi adepci futbolu nie oszczędzali swych sił, walcząc w każdym meczu na pełnych obrotach. Ostatecznie po kilku godzinach zmagań najlepszym zespołem okazała się ekipa Football Project Jasienica. Drugie miejsce przypadło w udziale zespołowi Zagłębia Sosnowiec. Najniższy stopień na podium zajęła z kolei ekipa UKS-u Cieszyn. Gospodarze uplasowali się natomiast tuż za podium. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia!

Więcej »
Reklama
Reklama
Sport » 25 czerwca 2017, godz. 13:00 » Nikol Urbaniec » komentarzy: 0

Wojnowice i Cyprzanów na Międzynarodowych Mistrzostwach Schlagballa w Kilonii

Wojnowice i Cyprzanów na Międzynarodowych Mistrzostwach Schlagballa w Kilonii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Powiat:

Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski Juniorów w piłce palantowej czekali cały rok na to wydarzenie. Wielotygodniowe przygotowania obu drużyn, mecze towarzyskie, wymiana doświadczeń, a to wszystko po to, aby jak najlepiej zaskoczyć przeciwnika. 

Więcej »
Sport » 25 czerwca 2017, godz. 12:50 » » komentarzy: 1

Święto piłki ręcznej w Raciborzu. Międzynarodowy turniej w Arenie Rafako

Święto piłki ręcznej w Raciborzu. Międzynarodowy turniej w Arenie Rafako - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W nadchodzącym tygodniu, od środy 28 czerwca do piątku 30 czerwca, w hali RAFAKO w Raciborzu odbędzie się Międzynarodowy Turniej Juniorek w Piłce Ręcznej. Rozgrywany jest w ramach współpracy partnerskiej powiatu raciborskiego z miastem Rendsburg. Wpisuje się on także w obchody 800-lecia Miasta Racibórz. 

Więcej »
Sport » 25 czerwca 2017, godz. 12:29 » » komentarzy: 0

W sobotę z Raciborza wyrusza kolejny rajd dookoła Polski

W sobotę z Raciborza wyrusza kolejny rajd dookoła Polski - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W sobotę 1 lipca raciborskim rynku odbędzie się pożegnanie uczestników dorocznego, rozpoczynającego się właśnie tego dnia XIX Raciborskiego Rajdu Rowerowego Środowisk Trzeźwościowych Dookoła Polski’2017. 

Więcej »
Odznaczenie PZPN, ŚlZPN i LZS dla działaczy LKS 07 Markowice - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Sport » 25 czerwca 2017, godz. 05:47 » Th » komentarzy: 0

Odznaczenie PZPN, ŚlZPN i LZS dla działaczy LKS 07 Markowice

Racibórz:

Jubileusz 110 lat LKS 07 Markowice i organizowany z tej okazji turniej o puchar prezydenta miasta stał się okazją do wręczenia odznaczeń Polskiego Związku Piłki Nożnej, Śląskiego Związku Piłki Nożnej i Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Zobacz, kogo odznaczono.

Więcej »
Sport » 25 czerwca 2017, godz. 04:20 » Th » komentarzy: 8

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta na 110 lat LKS 07 Markowice. Gośćmi Piechniczek i Kostka

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta na 110 lat LKS 07 Markowice. Gośćmi Piechniczek i Kostka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Ludowy Klub Sportowy 07 Markowice obchodzi 110 lat swojego istnienia. W sobotę z tej okazji odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. W rozgrywkach wzięły udział wszystkie raciborskie kluby sportowe. Honorowym gościem turnieju był Antoni Piechniczek. Puchar zdobyła Unia Racibórz.

Więcej »
Sport » 24 czerwca 2017, godz. 23:23 » komentarzy: 1

Żaki Rafako na Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Lhotka Cup 2017 w Ostravie

Żaki Rafako na Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Lhotka Cup 2017 w Ostravie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Dwie drużyny żaków KS Rafako zmagały się dzisiaj na Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Lhotka Cup 2017 w Ostravie. O pierwsze miejsce walczyły również drużyny: FV Banik Ostrawa, MFK Frydek Mistek1, MFK Frydek Mistek2, SSK Bilovec, TJ Slovan Ostrava, SK Lhotka. Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny MFK Frydek Mistek1 a drużyny KS Rafako zajęły czwarte i piąte miejsce. Ogromne zaangażowanie wszystkich sportowców stworzyło wspaniałe widowisko. Zobacz zdjęcia z rywalizacji.

Więcej »
Sport » 24 czerwca 2017, godz. 19:33 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 1

Tworków Cup 2017. Zespół gospodarzy wrócił na tron

Tworków Cup 2017. Zespół gospodarzy wrócił na tron - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Krzyżanowice:

Na boisku w Tworkowie rozpoczęła się dzis V edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice. Na starcie stanęło dwanaście zespołów orlików z powiatu oraz regionu. Po zaciętych pojedynach w grupach, o pierwsze miejsce walczyły zespoły Tworkowa i Unii Racibórz. Lepsi po naprawdę dobrym spotkaniu okazali się podopieczni Marka Besza, którzy pokonali raciborzan 5:1. Dzięki temu, po trzech latach przerwy ekipa Tworkowa po raz kolejny zwyciężyła w turnieju. Jutro zmierzą się zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia.

Więcej »
Sport » 24 czerwca 2017, godz. 13:34 » Katarzyna Kubik » komentarzy: 3

II Raciborski Bieg Bez Barier już za nami

II Raciborski Bieg Bez Barier już za nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Już po raz drugi odbył się Raciborski Bieg bez Barier dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Uczestnicy wystartowali na dystansach: 6 km - bieg, nordic walking oraz 1 km - pozostali uczestnicy ((przejazd wózkiem, marszobieg, styl dowolny). Po ukończonym biegu każdy otrzymał pamiątkowy medal. Celem imprezy jest m.in popularyzacja sportu niepełnosprawnych oraz propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.

Więcej »
Sport » 24 czerwca 2017, godz. 13:27 » » komentarzy: 1

Trzy złota Agnieszki Ostrowskiej w Gliwicach

Trzy złota Agnieszki Ostrowskiej w Gliwicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

AKTUALIZACJA. Reprezentująca AZS PWSZ Racibórz Agnieszka Ostrowska zdobyła już dwa złote medale podczas trwających w Gliwicach Mistrzostw Śląska Open. Pływaczka z Raciborza a jednocześnie pracownik naukowy PWSZ wywalczyła je na 50 i 200 m style klasycznym. Dziś, 24 czerwca, dołożyła trzeci złoty krążek na 100 m klasykiem.

Więcej »
Sport » 24 czerwca 2017, godz. 13:03 » » komentarzy: 4

Zawody wędkarskie na stawie w Krowiarkach. Do wygrania... dziennikarskie krzesło

Zawody wędkarskie na stawie w Krowiarkach. Do wygrania... dziennikarskie krzesło - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Pietrowice Wielkie:

Krzesło wędkarskie legendarnego dziennikarza telewizyjnego Andrzeja Turskiego, nagroda dodatkowa ufundowana przez prezesa Klubu Wędkarskiego Karaś a przede wszystkich Puchar Wójta Pietrowic Wielkich można dziś było ustrzelić na zawodach zorganizowanych na stawie w zielonym centrum w Krowiarkach przez miejscowy klub Karaś. Walczyło 22 zawodników, więcej niż w zeszłorocznej edycji i to nie tylko Polacy, ale także Harald Amft z Berlina (na zdj. z żoną Adelajdą), od dziesięciu lat szczęśliwy mieszkaniec Pietrowic Wielkich. Jedyną kobietą z wędką była dziś Joanna Urban z Nasiedla. Wygrał Andrzej Wolański (7,57) przed Haraldem Amftem (5,41) oraz Tadeuszem Nieznańskim (5,39) i Patrykiem Lepiorzem (4,7).

Więcej »
Sport » 23 czerwca 2017, godz. 16:49 » (greh) » komentarzy: 0

Podsumowanie sportowych zmagań w raciborskim ZPiSdN

Podsumowanie sportowych zmagań w raciborskim ZPiSdN - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W raciborskim Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich podsumowano dziś cykl zawodów sportowych, jakie zostały rozegrane w przeciągu ostatnich kilku dni. W ich trakcie rozegrano 163 pojedynki w tenisie stołowym, w którym udział wzięło 18 zawodników. Zorganizowano także bieg z przeszkodami oraz turniej piłki nożnej.

Więcej »
Partnerzy portalu
 • Dentica 24
 • ostrog.net
 • Szpital Rejonowy w Raciborzu
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Villa Rubinstein
 • Apteka w sieci
 • PGL DOM Sp. z o.o.
 • PWSZ w Raciborzu
 • Zajazd Biskupi
 • Kampka
 • Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
 • Ciepły dom
 • USG Ostrowicz
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Naszraciborz 25 2017 [436]
Naszraciborz 25 2017 [436]
dodano: 23.06.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 24 2017 [435]
Naszraciborz 24 2017 [435]
dodano: 16.06.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 23 2017 [434]
Naszraciborz 23 2017 [434]
dodano: 09.06.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 22 2017 [433]
Naszraciborz 22 2017 [433]
dodano: 05.06.2017
Pogoda
Pogoda Racibórz z serwisu
Partnerzy portalu
Najnowsze oferty
Zobacz wszystkie
Ogłoszenia
Pokaż wszystkie »
Praca dla elektryka
Skup samochodów za gotówkę do 10 tys. zł - również złomowanie do 700 złotych za tonę tel 664 087 328
Racibórz: Kupię każde auto bez wyjątku - Złomowanie, najlepsze ceny. Tel.: 692 191 585
Racibórz i okolice kupimy twoje auto każde tel.690-993-034 stan i marka bez znaczenia max ceny 24/h.
Skup-samochodów Racibórz i okolice tel.530-312-312 kupimy każde auto zapłacimy najwięcej całodobowo.
Racibórz złomowanie samochodów tel.888-10-20-80 skup,kasacja,osobowe,dostawcze płacimy najwięcej 24h
Dam prace
Skup Samochodów Osobowe i Dostawcze 500-760-425
Monedo Ekspresowa Pożyczka Pozabankowa 10 000 zł od 3 do 24 m-cy!
Praca w Raciborzu
Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech
Bank Twarzy. Statyści/statystki
Specjalistyczna praktyka stomatologiczna
Do wynajęcia lokal użytkowy
Remonty i wykończenia wnętrz, Racibórz
Racibórz i okolice kupimy twoje auto każde tel.690-993-034 złomowanie legalne tylko u nas 24/h
Skup aut Złomowanie, Racibórz 697 459 184 Najwyższe ceny, Dziś dzwonisz - Dziś sprzedajesz! 24h/7d
Pożyczki na raty netpozyczka24.pl
Racibórz kupimy twoje auto tel.690-993-034 oferujemy także złomowanie legalne płacimy najwięcej 24/h
Racibórz i okolice złomowanie samochodów tel.888-10-20-80 skup kasacja ,osobowe,dostawcze max ceny .
*matematyka*statystyka*ekonometria*
Pracownik biurowy do multiagencji ubezpieczeniowej w Raciborzu
Sprzedam działkę budowlaną
Racibórz i okolice kupimy twoje auto każde tel.690 993 034 osobowe,dostawcze płacimy najwięcej 24/h
Serwisant instalacji solarnych
Lakiernik
Wypieki, ciasta, kanapki
Firma Pivexin Technology Sp. z o.o. - Nędza
Blacharz samochodowy
Praca - Opava, Czechy
Racibórz i cały powiat kupimy twoje auto każde tel.690 993 034 zapłacimy najwięcej całodobowo 7/tyd.
Raciborz i okolice kupimy twoje auto każde tel.530 312 312 zapłacimy najwięcej u nas legalnie złomuj
Praca w Austrii od zaraz
12 wyremontowanych mieszkań do wynajęcia
Skup samochodów za gotówkę do 10 tys. zł - również złomowanie do 700 złotych za tonę tel 664 087 328
Racibórz: Kupię każde auto bez wyjątku - Złomowanie, najlepsze ceny. Tel.: 692 191 585
Zatrudnię od zaraz
Racibórz i cały powiat kupimy każde auto tel.690 993 034 zapłacimy najwięcej całodobowo
Racibórz i okolice kupimy każde auto tel.530 312 312 złomowanie samochodów najwyższe ceny 24/h
OK Moneta pożyczka pozabankowa od 100 zł do 25 000 zł
Tygodnik Nasz Racibórz
największy regularny nakład w powiecie raciborskim.
Co piątek w ponad stu punktach i największych zakładach pracy 10-13 tysięcy egzemplarzy gazety!
Kliknij i Czytaj wydanie cyfrowe »
Zobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz także co nowego w dziale Zdrowie i styl życia
Kalendarz
«
Czerwiec 2017
»
PoWtŚrCzPtSoNd
18
 • Cafeteria Braxton zaprasza dzieci na plażę miejską 15 i 18 czerwca
 • Crosstrening 800 kg na 800-lecie Raciborza!
21
 • Kuźnia Kultury zaprasza na zakończenie roku kulturalnego i akademickiego
22
 • Kuźnia Kultury zaprasza na zakończenie roku kulturalnego i akademickiego
23
 • Król Artur: Legenda miecza w kinie Bałtyk
 • Auta 3 w kinie Bałtyk
 • Kuźnia Kultury zaprasza na zakończenie roku kulturalnego i akademickiego
24
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
 • Król Artur: Legenda miecza w kinie Bałtyk
 • Auta 3 w kinie Bałtyk
 • Kuźnia Kultury zaprasza na zakończenie roku kulturalnego i akademickiego
25
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
 • Król Artur: Legenda miecza w kinie Bałtyk
 • Auta 3 w kinie Bałtyk
 • Kuźnia Kultury zaprasza na zakończenie roku kulturalnego i akademickiego
26
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
 • Król Artur: Legenda miecza w kinie Bałtyk
 • Auta 3 w kinie Bałtyk
 • Kuźnia Kultury zaprasza na zakończenie roku kulturalnego i akademickiego
27
 • Seniorzy z Kuźni w ogrodzie miłości
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
 • Klub Konesera: Captain Fantastic
 • Król Artur: Legenda miecza w kinie Bałtyk
 • Auta 3 w kinie Bałtyk
 • Kuźnia Kultury zaprasza na zakończenie roku kulturalnego i akademickiego
28
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
 • Król Artur: Legenda miecza w kinie Bałtyk
 • Auta 3 w kinie Bałtyk
29
 • Lodziarnia pod Orzechem zaprasza na Zamek Piastowski na smaczne lody
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
 • Król Artur: Legenda miecza w kinie Bałtyk
 • Auta 3 w kinie Bałtyk
30
 • XXIV Trojok Śląski na pożegnanie czerwca
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
 • Domasław - nekropolia arystokracji z wczesnej epoki żelaza - raciborskie muzeum zaprasza na nową wystawę
 • Sprawdź, w jakich godzinach w czerwcu czynna będzie kasa Raciborskiego Centrum Kultury
 • Zapowiedzi wydarzeń w Diecezji Opolskiej
 • Zapowiedzi wydarzeń w Diecezji Opolskiej
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Aleksander Dyrszlag
13 czerwca 2017, godz. 08:24
Aleksander Dyrszlag
31 maja Racibórz zyskał nowego mieszkańca - jest nim Aleksander, synek Sabiny i Lucjana. W chwili narodzin chłopczyk ważył 3640 g i mierzył 56 cm.
zobacz więcej »
Ankieta
Czy miasto Racibórz jest dobrze zarządzane?
TAK
NIE
Nie mam zdania
Najciekawsze filmy
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Akronis | Aktualności | Biznes | Co to jest konto prenumeratora? | Drukarnia NaszRaciborz.pl | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Głubczyce | Gotowanie | Grud | Historia | Kącik dietetyka | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Moda & uroda | Motoryzacja | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PRD | Raciborska Telewizja Kablowa | Rafako | Regulamin | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie | Zwierzęta
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij