Niepowtarzalnie z polską metką – czyli salon mody męskiej Modny Elegancik

Za nami wielkie otwarcie nowego salonu mody męskiej w Kietrzu. Od wczoraj w Pawilonie Handlowym na Wojska Polskiego panowie mogą ubrać się elegancko od stóp do głów.
Modny Elegancik swą historią sięga do 1992 roku, kiedy rodzice obecnego właściciela prowadzili butik o tej nazwie na Hali Targowej w Raciborzu. Dziś kolejne pokolenie – Paulina i Marcin Krupa – kontynuują ten pomysł w Kietrzu.
Miejsce to już na wejściu wita nas ciekawym designem i elegancją. Znajdziemy tu męską odzież i obuwie jedynie polskich producentów, takich jak: Villaro, Chattier, Faber, Evenemen, Di Selentino czy MMER.
W asortymencie znajdziemy: garnitury, marynarki, koszule, spodnie, swetry, kurtki, obuwie wizytowe i casualowe, T-shirty, polo, krawaty, muszki, poszetki, szelki, bieliznę, a także galanterię skórzaną. Warto wspomnieć, że znajdziemy tu także garnitury i koszule dla młodszych elegancików (od 86 cm do 170 cm).
Zapraszamy serdecznie do naszego butiku wszystkich panów, którzy nie chcą ubierać się w sieciówkach, a szukają nietuzinkowych fasonów i niepowtarzalnych wzorów, a także panie, które chcą ubrać swoich mężczyzn oryginalnie. To jedyny salon z takim asortymentem w Kietrzu.
Modny Elegancik
Kietrz, ul. Wojska Polskiego 2
(Pawilon Handlowy poziom pierwszy)
tel. 692 939 283
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt: 9.00 – 17.00
Sobota: 9.00. - 14.00
Śledź nas na Facebooku!
oraz Instagramie: salonmodnyelegancik












































![Małgorzata Piastowska z Raciborza z czterema fotelami w The Voice Senior [WIDEO] Małgorzata Piastowska z Raciborza z czterema fotelami w The Voice Senior [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768136259613638515-1484542750339419-7345768237890002575-n-.jpg)

![Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17680332571768029427dsc-4761-2-.jpg)




![Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768070192dsc-9998-.jpg)









![Doroczny koncert kolęd i pastorałek w kościele w Brzeziu [FOTO i WIDEO] Doroczny koncert kolęd i pastorałek w kościele w Brzeziu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768149730dsc-0092-.jpg)



















![Futsal: Niedzielny maraton w HLPN [FOTO] Futsal: Niedzielny maraton w HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768160500gre04075-.jpg)
![Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768079776dsc-7423-.jpg)






Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.