Gmina Krzyżanowice. Konkurs na ozdobę wielkanocną rozstrzygnięty

Konkurs na ozdobę wielkanocną zorganizowany przez UG Krzyżanowice dobiegł końca. Do organizatorów konkurs wpłynęło blisko 150 prac, wykonanych przez 107 mieszkańców gminy. Wszystkie prace były wyjątkowe, przemyślane i pomysłowe.
Prace konkursowe stworzyły przepiękną wystawę przy Centrum Kultury w Tworkowie. W wyniku dyskusji jury konkursu złożone z ekspertów: Bernarda Adamczyka, Bernadety Klement oraz Marioli Adamczyk wyróżniło 21 prac.
- Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim osobom, które przysłały swoje prace. Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu. Ze względu na obecną sytuacje, dyplomy za udział i wyróżnienie, a także nagrody będzie można odebrać po 11 kwietnia br. w biurze GZOKSiT w Tworkowie. W sprawie konkursu można dzwonić lub kontaktować się za pomocą WhatsApp pod numerem tel. 500 048 566 - informuje Urząd Gminy w Krzyżanowicach.
Lista laureatów
Kategoria wiekowa przedszkole:
Mia Zawadzka - 5 lat, Przedszkole Tworków
Edyta Hiltawska - 6 lat, ZSP Zabełków
Olga Zygar - 4 lata, Przedszkole Tworków
Miłosz Brachman - 6 lat, ZSP Owsiszcze
Adrian Urbaniec - 5 lat, ZSP Owsiszcze
Kategoria wiekowa klasy I-III: (do 10 lat)
Dawid Przybyła - 9 lat, Zabełków
Julia Grabczyńska - 9 lat, SP Bieńkowice
Julia Soroka - 7 lat, Tworków
Paweł Błażko - 9 lat, SP Chałupki
Bartłomiej Kuryłowicz – 8 lat, Tworków
Sandra Suchanek - 7 lat, Krzyżanowice
Kategoria wiekowa klasy IV-VIII: (od 11 lat)
Maja Adametz - 13 lat, Nowa Wioska
Karol Czerwiński - 11 lat, Świetlica Chałupki
Alicja Koloska - 11 lat, Świetlica Chałupki
Amelia Kisiel - 13 lat, SP Krzyżanowice
Emilia Kotterba - 12 lat, SP Krzyżanowice
Kategoria wiekowa dorośli:
Krystyna Wyrtki, Tworków
Edyta Kubny, Rudyszwałd
Michalina Studnic, Zabełków
Urszula Jeziorska, Zabełków
Krystyna Gawlik, Owsiszcze






![Pierwsze efekty rewitalizacji raciborskiego Rynku. Odsłonięto teren wokół Kolumny Maryjnej [FOTO] Pierwsze efekty rewitalizacji raciborskiego Rynku. Odsłonięto teren wokół Kolumny Maryjnej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17872252641787224425dsc01676-.jpg)
![Włoskie smaki wróciły do Raciborza. Delikatesy Oliwa i Wino w nowym miejscu [FOTO i WIDEO] Włoskie smaki wróciły do Raciborza. Delikatesy Oliwa i Wino w nowym miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787238815dsc-6729-.jpg)








![Nowe mini-zoo w Lesie Obora coraz bliżej. Otwarcie dla zwiedzających dopiero w przyszłym roku [FOTO i WIDEO] Nowe mini-zoo w Lesie Obora coraz bliżej. Otwarcie dla zwiedzających dopiero w przyszłym roku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787207849dsc-6507-.jpg)
![Herbicydy w Raciborzu. Czy miejskie tereny można odchwaszczać inaczej? [LIST DO REDAKCJI] Herbicydy w Raciborzu. Czy miejskie tereny można odchwaszczać inaczej? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787121914image0-.jpg)



![Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. Henryka Klai [ZAPROSZENIE] Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. Henryka Klai [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787139521piotr-rojek-fot-j-kobylnik-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany