Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 czerwca 202111:14

Smutny finał interwencji na Miechowskiej

Smutny finał interwencji na Miechowskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Raport 998. Doszło do niej wczoraj (14.06.) o godz. 21.19. Niestety, po wejściu do mieszkania ujawniono w nim ciało 80-latka. Zgon nastąpił kilka dni wcześniej.

Strażacy, w asyście policji, dostali się do wnętrza lokalu po drabinie i przez balkon. Stan zwłok uzasadniał odstąpienie od reanimacji. Służby wezwali sąsiedzi, zaniepokojeni brakiem kontaktu z lokatorem.

O 11.39 dwa zastępy wyjechały do akcji na pl. Dominikańskim (na zdj.), skąd przyjęto zgłoszenie o braku kontaktu z lokatorem i zalewaniu niższych kondygnacji. Na miejscu okazało się, że mieszkanie jest puste. Doszło w nim do awarii instalacji wod.-kon. Wezwano zarządcę budynku.

Inne wczorajsze interwencje to: godz. 9.44 usuwanie powalonego drzewa na ścieżce rowerowej w Zabełkowie, 11.27 pomoc osobie starszej w transporcie do punktu szczepień, 11.40 usuwanie plamy substancji ropopochodnej po kolizji przy ul. 1 Maja w Pietrowicach Wielkich, 20.15 usuwanie kokonu szerszeni w Kornowacu na Kolonialnej.

Autor: opr. w, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport9 stycznia 202607:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Sport10 stycznia 202622:33

Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO]

Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sobotnie popołudnie, 10 stycznia, w hali OSiR Racibórz przy ulicy Łąkowej dostarczyło kibicom siatkówki ogromnych emocji. Zespół prowadzony przez Marcina Polowczyka podejmował LKS Olimpię Włodowice i choć początek spotkania nie układał się po myśli gospodarzy, końcówka meczu przeszła do historii jako przykład widowiskowej i w pełni zasłużonej remontady.

opr. (greh), fot. Jan Ptak
Reklama
Sport11 stycznia 202620:43

Futsal: Niedzielny maraton w HLPN [FOTO]

Futsal: Niedzielny maraton w HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W niedzielę, 11 stycznia w hali OSiR Racibórz przy ulicy Łąkowej rozegrano kolejne mecze Halowej Ligi Piłki Nożnej. W trakcie rozgrywek VII weekendu stoczono sześć pojedynków: trzy mecze I ligi i trzy II ligi. Sprawdź, kto okazał się lepszy. Zobacz zdjęcia.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.