Powiatowe dożynki w tym roku w Pietrowicach Wielkich

Święto plonów zaplanowano na 25 sierpnia. Gwiazdą będzie Piotr Feszter. W naszej galerii przypominamy pietrowickie dożynki z 2018 r.
Urząd Gminy w Pietrowicach Wielkich ogłosił już program dożynek powiatowych. O godz. 10.30 na terenie centrum społeczno-kulturalnego zostanie odprawiona Msza św. O godz. 13.30 rozpocznie się formowanie korowodu, którego wymarsz zaplanowano na godz. 14.00. O godz. 15.00 na terenie centrum część oficjalna, a od godz. 15.30 program artystyczny - występy młodzieży, zespołów Hanuta i Happy Folk, a także gwiazdy Petera Fesztera. O godz. 19.00 zabawa.



































































































































































































![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)



![Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764514224img-0849-.jpg)








![Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764460725gre02362-.jpg)




































Komentarze (0)
Dodaj komentarz