W sobotnie popołudnie, 31 stycznia, hala OSiR w Raciborzu była areną ostatniego w tym sezonie domowego spotkania Klubu Siatkarskiego Racibórz. Podopieczni trenera Marcina Polowczyka podejmowali zespół Norwida Częstochowa i od pierwszych minut narzucili rywalom swój styl gry, konsekwentnie budując przewagę i kontrolując przebieg meczu.
Nietypowo, bo w czwartek 15 stycznia, swoje kolejne spotkanie w rozgrywkach I ligi śląskiej mężczyzn rozegrali zawodnicy Klubu Siatkarskiego Racibórz. Podopieczni trenera Marcina Polowczyka podejmowali we własnej hali sąsiada w ligowej tabeli – UKS VT Bobrowniki. Mecz zapowiadał się interesująco, jednak jego przebieg szybko pokazał, która z drużyn lepiej przygotowała się do rywalizacji.
Sobotnie popołudnie, 10 stycznia, w hali OSiR Racibórz przy ulicy Łąkowej dostarczyło kibicom siatkówki ogromnych emocji. Zespół prowadzony przez Marcina Polowczyka podejmował LKS Olimpię Włodowice i choć początek spotkania nie układał się po myśli gospodarzy, końcówka meczu przeszła do historii jako przykład widowiskowej i w pełni zasłużonej remontady.