Praca - Dam pracę29 lipca 202216:09wygasa za 20 dni

Pracownik Magazynowy

Agencja Zatrudnienia Mieszko Bis sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 490, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska:

- Załadunek, wyładunek wyrobów gotowych, materiałów, surowców

- Obsługa urządzeń stosownie do posiadanych kwalifikacji

887170399
pracuj@mieszko.com.pl

+ Dodaj ogłoszenie

Zobacz inne ogłoszenia (7)

8 sierpnia 2022 wygasa za 30 dni

Restauracja McDonald's - pracownik restauracji

Restauracja McDonald's w Raciborzu zatrudni na pełny lub niepełny etat osoby na stanowisko pracownik restauracji. Nie wymagamy doświadczenia, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
2 sierpnia 2022 wygasa za 1 dzień

Praca w gastronomi - serwis sprzątający

Firma gastronomiczna z Raciborza zatrudni Panią do serwisu sprzątającego w Restauracji.
Praca na pół etatu.
Więcej informacji po kontakcie telefonicznym pod numerem 570 027 397.
Osoby z Ukrainy muszą mówić w języku polskim.
Tylko zgłoszenia telefoniczne.
27 lipca 2022 wygasa za 145 dni

Praca Euro Labora

EURO LABORA RACIBÓRZ – AUSTRIA, NIEMCY, HOLANDIA, SZWAJCARIA - JUŻ OD 10 LAT POMAGAMY ZNALEŹĆ NAJLEPSZĄ PRACĘ!
ZADZWOŃ: 32/417 20 56
PRACA@EURO-LABRA.COM; WWW.EURO-LABORA.COM (cert nr 14601)
26 lipca 2022 wygasa za 1 dzień

Pracownik magazynowy ds. logistycznych

Firma Solpak poszukuje pracowników na stanowisko:
Pracownik magazynowy ds. logistycznych. Wymagane wykształcenie średnie, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, dyspozycyjność, podstawowa znajomość obsługi programów Word oraz Excel, prawo jazdy kat. B. Oferujemy umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Specjalista w dziale redakcji

Zakres obowiązków:tworzenie czasopisma i portalu branżowego, programów konferencji,telefoniczny i osobisty kontakt z klientem,nawiązywanie i rozwój relacji z przedstawicielami zakładów przemysłowych, instytucji i uczelni, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami na łamach naszego pisma, portalu i konferencjach.Oczekujemy:prawo jazdy kat.B,zaangażowania i chęci rozwoju.Więcej na s
17 lipca 2022 wygasa za 8 dni

Poszukuje opiekunki 24 Godziny na dobę, 6 dni/tyg.

Poszukuje opiekunki dla osoby starszej, nie leżącej. Obowiązki: opieka nad starszą panią, koordynowanie wizyt lekarskich, pomoc przy dozowaniu leków, zrobienie zakupów, przygotowanie i podanie posiłków, dotrzymanie towarzystwa itp., oraz pomoc w utrzymaniu domu i obejścia. Wymagane jest prawo jazdy. Zapewniamy: wynagrodzenie, wyżywienie i własny pokój.
14 lipca 2022 wygasa za 5 dni

Budowlańcy w Austrii najlepsze oferty

Jesteś fachowcem, znasz język niemiecki, szukasz pracy blisko granicy? Liczysz na najwyższe wynagrodzenie? Zadzwoń i sprawdź nasze oferty tel. 538 373 894 lub 664 468 573

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.07.2022
29 lipca 202210:47

Nasz Racibórz 22.07.2022
29 lipca 202210:46

Nasz Racibórz 15.07.2022
14 lipca 202221:04

Nasz Racibórz 08.07.2022
14 lipca 202219:50

Zobacz wszystkie