Pantofelek 2008

Osób działających charytatywnie nie trzeba szukać daleko. W naszej lokalnej społeczności działa wielu „społeczników”. Nie zawsze doceniani, swoją działalnością pomagają wielu osobą potrzebującym tej pomocy
Vor einer Woche gab es in Ratibor schon das vierte Finale des Wettbewerbs Pantofelek. Dieser Wettbewerb wird vom Frauen Forum des Kreises Ratibor organisiert und will Menschen ehren, die sich ehrenamtlich engagieren.
Innymi słowami organizatorzy, jak sami podkreślali, szukali lokalnych autorytetów, które swoją postawą czynią świat lepszym, osiągają wytyczone cele, respektując prawa innych. Relację z tego wydarzenia przygotował nasz kolega redakcyjny Mateusz Miensopust
![Narodowe Święto Niepodległości w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Narodowe Święto Niepodległości w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762863913dsc-9688-.jpg)

![Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762875306dsc01290-.jpg)
![Gwiazdy motoryzacji minionych dekad na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] Gwiazdy motoryzacji minionych dekad na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762876024dsc-3812-.jpg)

![Koncert pieśni patriotycznych na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] Koncert pieśni patriotycznych na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762886709dsc-4136-.jpg)



![Narodowe Święto Niepodległości. Refleksja nad 11 listopada 1918 roku [OPINIA] Narodowe Święto Niepodległości. Refleksja nad 11 listopada 1918 roku [OPINIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_16671456391665686006_dsc8569--.jpg)


![Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE] Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17629014151762878491gre01590-.jpg)

![Święty Marcin gościł u świętego Mikołaja na Starej Wsi [FOTO] Święty Marcin gościł u świętego Mikołaja na Starej Wsi [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762937587bez-nazwy-89-.jpg)


![Jesień pełna wydarzeń w Stacji Kultura w Pietrowicach Wielkich [ZAPOWIEDZI] Jesień pełna wydarzeń w Stacji Kultura w Pietrowicach Wielkich [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762950165obraz-1-.jpg)
![Remisowa batalia w Nędzy. Sześć bramek i kontrowersje na finiszu [FOTO] Remisowa batalia w Nędzy. Sześć bramek i kontrowersje na finiszu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762894113photo-82-of-184-.jpg)

![Mażoretki Zara 11 XI na Stadionie Śląskim [FOTO i WIDEO] Mażoretki Zara 11 XI na Stadionie Śląskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762951051zdjecie-whatsapp-2025-11-11-o-13-22-30-9b58ad01-.jpg)
![Jestem OK - taki, jaki jestem – spotkanie z Anitą Kiderys w bibliotece [ZAPOWIEDŹ] Jestem OK - taki, jaki jestem – spotkanie z Anitą Kiderys w bibliotece [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762949817anita-kiderys-baner-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany