Inne19 lipca 201108:46
Cree - cały nasz świat podbija listę przebojów Top10

0
Reklama
Od wczoraj (19.07) kiedy to w naszym radiu można posłuchać nowego utworu Cały nasz świat zapowiadający nową płytę zespołu Cree, utwór odniósł sukces i już w pierwszy dzień znalazł się na naszej liście przebojów Top10.
Zespół został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana Riedla i Sylwestra Kramka. Ogólnopolski debiut Cree odbył się w 1997 r. podczas I Festiwalu Młodej Kultury a pierwszym sukcesem było zdobycie Grand Prix VI Olsztyńskich Nocy Bluesowych. Obecnie zespół Cree pracuje nad nowym materiałem na kolejną płytę.
Głosować na ten i inne utwory możecie na naszej stronie internetowej www.mittendrin.pl
Top10 już w najbliższy czwartek o 15.00, serdecznie zapraszamy.

/ww.cree.pl/
(MM)





![Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1569052969img_0182-.jpg)




![Pojazd na sprzedaż: PORSCHE MACAN SUV [OGŁOSZENIE] Pojazd na sprzedaż: PORSCHE MACAN SUV [OGŁOSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777015188porsche-macan2-.jpg)







































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany