Aktualności22 stycznia 202017:25
Warsztaty bębniarskie w RCK

0
Reklama
Polska:
UdostępnijKomentuj (0)Dom Kultury "Strzecha" tętni życiem! 22.01.2020 rozpoczęły się warsztaty bębniarskie "Rytm jest wszędzie" prowadzone przez Marzenę Kurakiewicz, która w dwóch grupach wiekowych zaznajamia uczestników z rytmami wokół nas oraz grą na bębnach.




























![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)
















![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany