Aktualności17 marca 202110:44
Czym skorupka za młodu nasiąknie… Pierwszaki Sp4 dla hospicjum

0
Reklama
Racibórz:
Nawyki proekologiczne powinniśmy kształtować na co dzień. Wcale nie potrzeba do tego wielkich nakładów, wystarczą chęci, trochę kreatywności i konsekwencji.
Każdy z nas ma w domu kilka koszy do segregowania śmieci. Podczas zakupów staramy się zużywać jak najmniej „ jednorazówek”, leki, które straciły ważność zanosimy do aptek.
W ostatnich latach mamy możliwość zbierania – tak groźnych dla środowiska – zużytych baterii, robimy to też w naszej szkole. Możemy też zbierać plastikowe zakrętki, mamy ich wokół siebie mnóstwo. A oddając je na potrzeby chorych dzieci, połączymy ze sobą dwa piękne cele: ochronę przyrody i dobroczynność. Do charytatywnej akcji na rzecz Hospicjum w Raciborzu dołączyły też uczniowie klasy 1a Szkoły Podstawowej nr 4.























![Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764154886img-20251125-082249-.jpg)







![Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_14889134051435434871img_2128--.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany