Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie31 sierpnia 202221:26

Jakie są zalety okien PCV? Sprawdzamy

Jakie są zalety okien PCV? Sprawdzamy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Planujesz wymianę okien i właściwie nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Na tapet weźmiemy dzisiaj okna plastikowe, które należą do najchętniej wybieranych przez Polaków profili. Zdecydowanie mają one bardzo dużo zalet, jak jednak wypadają w porównaniu z innymi wariantami, dostępnymi w sklepach? Zapraszamy do lektury!

 

Okna plastikowe czy drewniane? Które warto wybrać, aby nie wymagały dużych nakładów finansowych?

Trzeba przyznać, że nagłówek tego akapitu jest odrobinę tendencyjny, bowiem okna plastikowe zawsze będą tańsze od stolarki drewnianej. O ile za te pierwsze zapłacisz od 800 do 1500 złotych za metr kwadratowy (szacunkowo), naturalny materiał będzie kosztował średnio 60-90% więcej! Nie są to małe sumy, a dodatkowo należy jeszcze pamiętać, że drewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji oraz regularnej renowacji. Jeśli zależy Ci jedynie na estetyce, z łatwością znajdziesz okna plastikowe, których wzór będzie doskonale imitował drewniane słoje, a po ich montażu praktycznie zapomnisz o jakiejkolwiek dodatkowej konserwacji — ewentualnie przy okazji mycia szyb przetrzesz i ramę. Szeroki wybór różnego rodzaju stolarki znajdziesz w sklepie stacjonarnym Medrus w Warszawie. Okna z PCV, które oferuje ten polski producent, dostępne są w wariancie Premium oraz Ecoline, a parametry obu tych serii w niczym nie różnią się od właściwości drewnianych profili. Zarówno Izolacja termiczna, jak i izolacja akustyczna są na najwyższym poziomie, dzięki czemu okna są wyjątkowo szczelne. 

Okna PCV Medrus z Warszawy — porównanie z profilami aluminiowymi 

Oprócz okien plastikowych i okien drewnianych w sklepie Medrus dostępne są również profile aluminiowe. Najważniejszą różnicą pomiędzy tymi dwoma produktami jest cena — w tym przypadku PCV także wygrywa jako budżetowa opcja, jednak warto pamiętać, że jeśli szukasz oszklenia do ogrodu zimowego czy na taras, aby móc cieszyć się nim także jesienią oraz zimą, okna aluminiowe będą lepszym wyborem. Powodem jest ich lekkość; zarówno okna z PCV Medrus Warszawa, jak i aluminiowe profile można bowiem wykonać w przeróżnych kształtach oraz w różnych rozmiarach. Ponownie warto polecić obie linie producenta, Premium oraz Ecoline, które wyróżniają się wysoką jakością oraz bardzo dobrymi parametrami (niski współczynnik przenikania ciepła, świetna izolacja akustyczna, zabezpieczenia antywłamaniowe). Okna plastikowe, jeśli spełniają odpowiednie normy, bez problemu można również montować w domach pasywnych oraz w budynkach energooszczędnych. Pozwala to z pewnością zaoszczędzić pewną kwotę pieniędzy (i to bez kompromisów związanych z jakością), które można zainwestować w inne potrzebne materiały budowlane, np. dach.

Odwiedź sklep stacjonarny Medrus w Warszawie i skorzystaj z wiedzy doradców!

Medrus, oprócz wysokiego standardu wyrobów, zapewnia także możliwość zamówienia okien w wielu różnych wymiarach. Na bezpłatny pomiar i wycenę łatwo jest umówić się telefonicznie. W efekcie klienci mają gwarancję, że przy montażu każdy element okna PCV będzie pasował do otworu ściennego. Jako firma z dwudziestoletnim doświadczeniem, Medrus cieszy się bardzo dużym gronem Klientów oraz pozytywnymi opiniami o obsłudze, jeśli więc mieszkasz w Warszawie lub w okolicy, z pewnością warto zapoznać się z ofertą tej firmy.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202209:20

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Działania prowadzono przy zdarzeniu drogowym, pożarze instalacji elektrycznej, pożarze śmietnika oraz przy usuwaniu gniazd owadów. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202210:28

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
9
Racibórz:

Plany są co prawda ambitne, ale w tej kadencji nie ruszyła jeszcze budowa nowych bloków komunalnych. Temat stanął na poniedziałkowej komisji budżetu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.09.2022
16 września 202220:21

Nasz Racibórz 16.09.2022

Nasz Racibórz 09.09.2022
16 września 202220:20

Nasz Racibórz 09.09.2022

Nasz Racibórz 02.09.2022
7 września 202213:56

Nasz Racibórz 02.09.2022

Nasz Racibórz 26.08.2022
31 sierpnia 202222:40

Nasz Racibórz 26.08.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.