Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie19 sierpnia 202215:36

Karta podarunkowa App Store – niezwykłe ułatwienie dla użytkowników iPhone’ów

Karta podarunkowa App Store – niezwykłe ułatwienie dla użytkowników iPhone’ów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Karta App Store jest niezwykłym ułatwieniem dla każdego użytkownika telefonu typu iPhone. Karta iTunes umożliwia dostęp do wszystkich płatnych aplikacji znajdujących się w App Store oraz iTunes Music Store, a także iBook Store.

Karta App Store – postaw na wygodę

Istnieje kilka miejsc, gdzie możemy dokonać zakupu produktu, jakim jest karta podarunkowa App Store. Poza sklepami internetowymi, znacznym ułatwieniem jest nabycie jej w sklepach stacjonarnych, wśród których możemy wyróżnić między innymi placówki takie jak: sklep Żabka, hipermarket Auchan, Empik, Media Markt, NeoNet, Media Expert, Komputronik, iSpot, iDream, Cortland, Świat Prasy, 1 Minute, Inmedio, Relay oraz stacje benzynowe; w tym BP, Circle K oraz Lotos. Jak widać, mamy do dyspozycji bardzo dużo placówek, gdzie możemy dokonać ich zakupu podczas tankowania samochodu czy na przykład podczas uzupełniania zapasów spożywczych w sklepach osiedlowych. Jest to bardzo dobra wiadomość dla zapominalskich, którzy często szybko muszą nabyć prezent, którego zapomnieli wcześniej kupić. Estetyczny blankiet z logo Apple z pewnością ucieszy obdarowywaną osobę. Dzięki niej będzie mogła skorzystać z wielu opcji, jakie oferują aplikacje Apple.

Karta iTunes – trafiony prezent

Karta podarunkowa AppStore jest doskonałym prezentem dla każdego posiadacza telefonu marki iPhone, ale nie tylko. Będzie świetnym upominkiem również dla osób, które korzystają ze sprzętów z systemem Android. Po zainstalowaniu odpowiednich aplikacji także będą mogli skorzystać z atrakcji, jakie oferuje marka Apple.

Dzięki produktowi, jakim jest karta iTunes, możemy dokonać zakupu aplikacji, gier, muzyki, filmów, książek i usług iCloud. Mogą stanowić zatem doskonały prezent dla posiadaczy smartfonów w każdym wieku. Zarówno dzieci, jak i młodzieży uczęszczającej do szkoły, studentów oraz osób pracujących. Istnieje wiele aplikacji edukacyjnych, które mogą pomóc młodym osobom w nauce. Nie samą nauką jednak człowiek żyje, więc zakup filmu z gwiazdorską obsadą w celu spędzenia miło czasu podczas wieczornego relaksu ze swoją drugą połówką czy też słuchanie swojego ulubionego artysty w czasie wyczerpującego treningu będzie wspaniałym rozwiązaniem oraz pretekstem do zakupu produktu, jakim jest karta App Store.

Karta App Store – czy warto skorzystać z jej możliwości?

Karta App Store to nie tylko świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby i przyjaciół. Może być również środkiem płatności w przypadku młodych osób, które jeszcze nie mają swojego konta bankowego lub karty płatniczej. Karta iTunes umożliwia dostęp do wielu aplikacji, gier, z których również mogą korzystać najmłodsi. Ponadto karty podarunkowe mogą nauczyć rozsądnego gospodarowania funduszami.

Karta App Store daje wiele możliwości, dlatego warto po nią sięgnąć. Jej zaletą jest również prosta realizacja. Tak naprawdę wystarczy minuta, aby doładować swoje środki na koncie Apple. Kod można zrealizować również poprzez zrobienie jego zdjęcia, co jeszcze bardziej przyspiesza proces. Oczywiście w przypadku elektronicznej karty podarunkowej wystarczy kliknąć link i potwierdzić przelanie środków. Kolejnym plusem jest fakt, że środki, które zgromadzimy, nigdy nie przepadną. Dlatego możemy je zatrzymać nawet na kilkanaście lat. Karta podarunkowa App Store dostępna jest w wielu wersjach o różnych nominałach (20 – 200 zł), dlatego możne być zarówno głównym prezentem, jak i uzupełnieniem mniejszego.

Wybierając kartę podarunkową App Store, mamy pewność, że nasz prezent zawsze będzie trafiony. Dlatego bez obaw warto sięgnąć po możliwości, jakie oferuje.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności23 września 202215:29

Pożar naczepy na trasie Racibórz-Żerdziny [FOTO]

Pożar naczepy na trasie Racibórz-Żerdziny [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. Czytelnik Kamil, KP PSP Racibórz
Reklama
Aktualności23 września 202210:31

Gwałcił i nagrywał komórką. Areszt dla podejrzanego

Gwałcił i nagrywał komórką. Areszt dla podejrzanego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Dotychczasowe ustalenia śledztwa wskazują na to, iż podejrzany podstępem doprowadzał pokrzywdzone (najczęściej poznane np. w dyskotece lub miejscu publicznym) do stanu nieprzytomności podając im alkohol.

PO Gliwice
Reklama
Reklama
Aktualności23 września 202211:06

Czołowe zderzenie w Rybniku. Kierowca zaplanował zabójstwo żony?

Czołowe zderzenie w Rybniku. Kierowca zaplanował zabójstwo żony? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Komunikat Prokuratury Okręgowej w Rybniku, fot. Rybnik i okolice-Informacje drogowe 24H
Aktualności22 września 202208:39

Trzydniowe święto piwa pod Raciborzem

Trzydniowe święto piwa pod Raciborzem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. RitaE/pixabay.com
Reklama
Reklama
Reklama
Styl życia22 września 202218:47

Odkrycie w Londynie. Pierwszy niemiecki atak II wojny światowej wyszedł z powiatu raciborskiego?

Odkrycie w Londynie. Pierwszy niemiecki atak II wojny światowej wyszedł z powiatu raciborskiego? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
4
Racibórz:

Dwa telegramy odnalezione w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie mogą skorygować dotychczasowe poglądy na miejsce pierwszych polsko-niemieckich starć we wrześniu 1939 r. Wynika z nich, że były to przedpola Rybnika, w pasie Sumina-Zwonowice-Chwałęcice.

Grzegorz Wawoczny
Reklama
Aktualności24 września 202210:54

Franciszek Pieczka (1928-2022). Pożegnanie

Franciszek Pieczka (1928-2022). Pożegnanie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Rodzony Ślązak z gminy Godów niedaleko Raciborza zmarł wczoraj, 23 września. Dwa lata temu, w wywiadzie dla GCKSiT, opowiadał o swojej młodości. Bywał w Raciborzu.

fot. Jerzy Reżny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.09.2022
16 września 202220:21

Nasz Racibórz 16.09.2022

Nasz Racibórz 09.09.2022
16 września 202220:20

Nasz Racibórz 09.09.2022

Nasz Racibórz 02.09.2022
7 września 202213:56

Nasz Racibórz 02.09.2022

Nasz Racibórz 26.08.2022
31 sierpnia 202222:40

Nasz Racibórz 26.08.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.