Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie13 sierpnia 202217:04

Siła feromonów - sukces i pewność siebie dostępne dla każdego

Reklama
Polska:

Feromony oraz ich stosowanie zyskały w ostatnim czasie wielką popularność. I słusznie. Nauka wyizolowała bowiem związki, które skutecznie pomagają w nawiązywaniu dobrych relacji. Stosowanie dobrych feromonów zarówno przez kobiety jak i mężczyzn to szereg korzyści, o których trudno mówić bez ich używania. Pewność siebie, łatwość rozmowy czy większa sympatia i szacunek współpracowników. To tylko kilka z pozytywnych rezultatów, jakie możemy uzyskać stosując w odpowiedni sposób te związki. Jakie są właściwości feromonów i dlaczego warto je regularnie stosować? Wyjaśniamy często pojawiające się pytania.

Feromony jako skuteczny afrodyzjak

Wielokrotnie wykazano w badaniach, że stosowanie androstadienonu zwiększa atrakcyjność mężczyzn w oczach kobiet. Dodawanie hormonów płciowych do perfum jest skuteczne i podnosi atrakcyjność seksualną zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Wykazano również, że powąchanie androstadienonu wpływa pozytywnie na nastrój oraz pobudzenie. Feromony potrafią zbudować również szacunek innych mężczyzn w grupie, pomagają zyskać zaufanie w relacjach biznesowych i towarzyskich. Jest to niezwykle korzystny efekt, dzięki któremu poprawimy pewność siebie w pracy, na uczelni, na randce czy podczas spotkań ze znajomymi.

Feromony i ich wpływ na zachowanie

Feromony człowieka odgrywają kluczową rolę w wielu aspektach. Wpływają min. na podniecenie seksualne, zachowania rozrodcze oraz uwalnianie hormonów. Feromony oddziałują również w sposób podświadomy na zachowania, cykle menstruacyjne u kobiet oraz poziom podniecenia u mężczyzn.

Podział feromonów

Feromony dzielimy na kilka podstawowych typów

  • Feromony uwalniające: działają natychmiastowo, a reakcja płci przeciwnej jest szybka i niezawodna.
  • Feromony starterowe: potrzebują znacznie więcej czasu, aby wywrzeć wpływ. Mają znaczenie dla takich kwestii jak cykle menstruacyjne czy dojrzewanie.
  • Feromony sygnalizacyjne: są źródłem cennych informacji. Mogą na przykład pomóc matce rozpoznać własne dziecko po zapachu. Taka możliwość nie dotyczy ojców.
  • Feromony modelujące: zmieniają lub synchronizują funkcje organizmu. Ich głównym źródłem jest pot. Mogą wpływać na napięcie twarzy u kobiet, atrakcyjność czy np. cykle miesiączkowe.

Skuteczne, potwierdzone działanie feromonów

Inwestując w wysokiej klasy produkty z feromonami, dokonujesz świetnej inwestycji w siebie. Duża pewność siebie, wzbudzanie zainteresowania płci przeciwnej w pracy, w mieście, w sklepie, na uczelni. Dobrej jakości perfumy z feromonami gwarantują takie rezultaty.

Dzisiejsza nauka wie, dlaczego jeden mężczyzna kompletnie dominuje w grupie, lub w biurze, podczas gdy inni są tylko szarymi chłopcami. Wiemy również, dlaczego niektóre kobiety tak bardzo przyciągają do siebie silnych i bogatych mężczyzn.

Dzięki temu, wszystkie te właściwości dostępne są dla tych, którzy pragną od życia więcej. Wybicie się z tłumu i zostanie liderem, samcem alfa, czy przebojową kobietą wcale nie jest nieosiągalne.

Ciekawostki o feromonach

Jednym z najbardziej popularnych związków w feromonach jest androstadienon. Istnieją dowody na to, że ten składnik ludzkiego potu zwiększa atrakcyjność, wpływa na nastrój, poziom kortyzolu oraz poznanie społeczne. Badania wykazały również, że związek ten zwiększa współpracę u mężczyzn.

W dziedzinie feromonów największe znaczenie chemiczne mają androstenon i androstadienon. W badaniach stwierdzono, że obydwa mają pozytywny wpływ na nastrój samic, a u ludzi - kobiet. Androstadienon może zwiększać kobiece pożądanie seksualne i podniecenie, na przykład w obecności mężczyzny.

Według różnych źródeł, tylko 10% mężczyzn wydziela duże ilości feromonów. To właśnie oni uważani są za najbardziej seksownych lub najbardziej pożądanych w grupie.

Niektórzy z tych mężczyzn nie muszą być nawet atrakcyjni fizycznie, ponieważ androsteron (ADT) zmienia sposób, w jaki ludzie postrzegają atrakcyjność.

Atrakcyjność i przyciąganie - magia feromonów

Badania z użyciem feromonów na Uniwersytecie w Chicago wykazały, że mężczyźni stosujący feromony miejscowo potrafili aż o 52% lepiej rozpoczynać rozmowy oraz utrzymać zaangażowanie podczas flirtu. Zanotowano również częstsze otrzymanie komplementów i większą chęć prowadzenia rozmów ze strony płci przeciwnych.

Podsumowanie

Preparaty oraz perfumy zawierające feromony zyskały ostatnio wielką sławę dzięki swoim skutecznym właściwościom poprawiającym życie seksualne i społeczne. Wybierając preparat dla siebie, pamiętajmy, aby zwrócić uwagę na wysokie stężenie feromonów w perfumach, co przełoży się na lepsze relacje z innymi i zwiększenie pewności siebie na obszarze zawodowym i partnerskim.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 stycznia 202321:10

HLPN. Sobota z futsalem w hali przy Łąkowej [FOTO i WIDEO]

HLPN. Sobota z futsalem w hali przy Łąkowej [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej zmierzają powoli ku ostatecznej fazie. Dziś (28.01.), w hali OSiR przy Łąkowej rozegrano kolejne spotkania. Stoczono cztery pojedynki II ligi oraz jeden ligi I. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia i wideo.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 stycznia 202300:19

Lider z Raciborza nie zdobył Olimpii [FOTO i WIDEO]

Lider z Raciborza nie zdobył Olimpii [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątkowy (27.01.) wieczór w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu rozegrano zaległe spotkanie I kolejki finału A II ligi koszykówki kobiet. Lider, czyli RKK AZS Racibórz podejmował zamykającą tabelę Olimpię Wodzisław Śląski.

(greh)
Sport29 stycznia 202320:47

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Miniony weekend pod względem sportowym zdominowali piłkarze halowi. Emocji w ich starciach nie brakowało. Nie brakowało, niestety, także walkowerów. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.01.2023
23 stycznia 202309:54

Nasz Racibórz 20.01.2023

Nasz Racibórz 13.01.2023
18 stycznia 202322:57

Nasz Racibórz 13.01.2023

Nasz Racibórz 06.01.2023
8 stycznia 202316:08

Nasz Racibórz 06.01.2023

Nasz Racibórz 23.12.2022
8 stycznia 202316:07

Nasz Racibórz 23.12.2022

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.