Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie13 sierpnia 202217:04

Siła feromonów - sukces i pewność siebie dostępne dla każdego

Siła feromonów - sukces i pewność siebie dostępne dla każdego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Feromony oraz ich stosowanie zyskały w ostatnim czasie wielką popularność. I słusznie. Nauka wyizolowała bowiem związki, które skutecznie pomagają w nawiązywaniu dobrych relacji. Stosowanie dobrych feromonów zarówno przez kobiety jak i mężczyzn to szereg korzyści, o których trudno mówić bez ich używania. Pewność siebie, łatwość rozmowy czy większa sympatia i szacunek współpracowników. To tylko kilka z pozytywnych rezultatów, jakie możemy uzyskać stosując w odpowiedni sposób te związki. Jakie są właściwości feromonów i dlaczego warto je regularnie stosować? Wyjaśniamy często pojawiające się pytania.

Feromony jako skuteczny afrodyzjak

Wielokrotnie wykazano w badaniach, że stosowanie androstadienonu zwiększa atrakcyjność mężczyzn w oczach kobiet. Dodawanie hormonów płciowych do perfum jest skuteczne i podnosi atrakcyjność seksualną zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Wykazano również, że powąchanie androstadienonu wpływa pozytywnie na nastrój oraz pobudzenie. Feromony potrafią zbudować również szacunek innych mężczyzn w grupie, pomagają zyskać zaufanie w relacjach biznesowych i towarzyskich. Jest to niezwykle korzystny efekt, dzięki któremu poprawimy pewność siebie w pracy, na uczelni, na randce czy podczas spotkań ze znajomymi.

Feromony i ich wpływ na zachowanie

Feromony człowieka odgrywają kluczową rolę w wielu aspektach. Wpływają min. na podniecenie seksualne, zachowania rozrodcze oraz uwalnianie hormonów. Feromony oddziałują również w sposób podświadomy na zachowania, cykle menstruacyjne u kobiet oraz poziom podniecenia u mężczyzn.

Podział feromonów

Feromony dzielimy na kilka podstawowych typów

  • Feromony uwalniające: działają natychmiastowo, a reakcja płci przeciwnej jest szybka i niezawodna.
  • Feromony starterowe: potrzebują znacznie więcej czasu, aby wywrzeć wpływ. Mają znaczenie dla takich kwestii jak cykle menstruacyjne czy dojrzewanie.
  • Feromony sygnalizacyjne: są źródłem cennych informacji. Mogą na przykład pomóc matce rozpoznać własne dziecko po zapachu. Taka możliwość nie dotyczy ojców.
  • Feromony modelujące: zmieniają lub synchronizują funkcje organizmu. Ich głównym źródłem jest pot. Mogą wpływać na napięcie twarzy u kobiet, atrakcyjność czy np. cykle miesiączkowe.

Skuteczne, potwierdzone działanie feromonów

Inwestując w wysokiej klasy produkty z feromonami, dokonujesz świetnej inwestycji w siebie. Duża pewność siebie, wzbudzanie zainteresowania płci przeciwnej w pracy, w mieście, w sklepie, na uczelni. Dobrej jakości perfumy z feromonami gwarantują takie rezultaty.

Dzisiejsza nauka wie, dlaczego jeden mężczyzna kompletnie dominuje w grupie, lub w biurze, podczas gdy inni są tylko szarymi chłopcami. Wiemy również, dlaczego niektóre kobiety tak bardzo przyciągają do siebie silnych i bogatych mężczyzn.

Dzięki temu, wszystkie te właściwości dostępne są dla tych, którzy pragną od życia więcej. Wybicie się z tłumu i zostanie liderem, samcem alfa, czy przebojową kobietą wcale nie jest nieosiągalne.

Ciekawostki o feromonach

Jednym z najbardziej popularnych związków w feromonach jest androstadienon. Istnieją dowody na to, że ten składnik ludzkiego potu zwiększa atrakcyjność, wpływa na nastrój, poziom kortyzolu oraz poznanie społeczne. Badania wykazały również, że związek ten zwiększa współpracę u mężczyzn.

W dziedzinie feromonów największe znaczenie chemiczne mają androstenon i androstadienon. W badaniach stwierdzono, że obydwa mają pozytywny wpływ na nastrój samic, a u ludzi - kobiet. Androstadienon może zwiększać kobiece pożądanie seksualne i podniecenie, na przykład w obecności mężczyzny.

Według różnych źródeł, tylko 10% mężczyzn wydziela duże ilości feromonów. To właśnie oni uważani są za najbardziej seksownych lub najbardziej pożądanych w grupie.

Niektórzy z tych mężczyzn nie muszą być nawet atrakcyjni fizycznie, ponieważ androsteron (ADT) zmienia sposób, w jaki ludzie postrzegają atrakcyjność.

Atrakcyjność i przyciąganie - magia feromonów

Badania z użyciem feromonów na Uniwersytecie w Chicago wykazały, że mężczyźni stosujący feromony miejscowo potrafili aż o 52% lepiej rozpoczynać rozmowy oraz utrzymać zaangażowanie podczas flirtu. Zanotowano również częstsze otrzymanie komplementów i większą chęć prowadzenia rozmów ze strony płci przeciwnych.

Podsumowanie

Preparaty oraz perfumy zawierające feromony zyskały ostatnio wielką sławę dzięki swoim skutecznym właściwościom poprawiającym życie seksualne i społeczne. Wybierając preparat dla siebie, pamiętajmy, aby zwrócić uwagę na wysokie stężenie feromonów w perfumach, co przełoży się na lepsze relacje z innymi i zwiększenie pewności siebie na obszarze zawodowym i partnerskim.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202209:20

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Działania prowadzono przy zdarzeniu drogowym, pożarze instalacji elektrycznej, pożarze śmietnika oraz przy usuwaniu gniazd owadów. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Aktualności28 września 202208:59

Policja prowadzi dziś działania NURD

Policja prowadzi dziś działania NURD - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
KWP Katowice
Reklama
Aktualności29 września 202212:35

Złote gody małżeńskie w gminie Rudnik [FOTO i WIDEO]

Złote gody małżeńskie w gminie Rudnik [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rudnik:

Pięć par z gminy Rudnik świętuje w tym roku 50-lecie pożycia małżeńskiego. Dziś w sali narad Urzędu Gminy małżonkowie-jubilaci odebrali medale przyznane im przez Prezydenta RP.

red.
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202210:28

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
11
Racibórz:

Plany są co prawda ambitne, ale w tej kadencji nie ruszyła jeszcze budowa nowych bloków komunalnych. Temat stanął na poniedziałkowej komisji budżetu.

(greh)
Reklama
Aktualności28 września 202211:38

Na zamku powstanie nowe muzeum za ponad 21 mln zł

Na zamku powstanie nowe muzeum za ponad 21 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
21
red., fot. M. Musioł
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności29 września 202215:09

Bon turystyczny dłużej

Bon turystyczny dłużej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
ZUS Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego
Reklama
Aktualności28 września 202210:46

Babia Góra i Pilsko celem kolejnej raciborskiej wyprawy górskiej

Babia Góra i Pilsko celem kolejnej raciborskiej wyprawy górskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Materiał nadesłany, fot. pixabay.com/JerzyGorecki
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.09.2022
28 września 202218:48

Nasz Racibórz 23.09.2022

Nasz Racibórz 16.09.2022
16 września 202220:21

Nasz Racibórz 16.09.2022

Nasz Racibórz 09.09.2022
16 września 202220:20

Nasz Racibórz 09.09.2022

Nasz Racibórz 02.09.2022
7 września 202213:56

Nasz Racibórz 02.09.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.