Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie13 stycznia 202400:15

InterHal - producent hal i magazynów

InterHal - producent hal i magazynów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Profesjonalne projektowanie oraz realizacja hal o wielofunkcyjnych zastosowaniach to zadanie wymagające kompetencji oraz umiejętności – specjaliści z firmy Interhal bazują na wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu rozwiązania, które oferuje przedsiębiorcom Interhal, pozostają kompleksowe, ale przede wszystkim skrojone na miarę.

Hale stalowe budowane od podstaw

Interhal tworzy konstrukcje w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz najwyższej klasy komponentów – stalowe hale oraz specjalistyczne magazyny przeznaczone do przechowywania wielu grup produktów. Obok kwestii praktycznych bardzo istotna pozostaje też sfera prawna. Interhal dysponuje niezbędnymi certyfikatami oraz zaświadczeniami o spełnianiu norm europejskich. Oprócz tego firma daje gwarancje na swoje realizacje, która wynosi aż dekadę.

Z udogodnieniami dla użytkowników

Stalowe hale od Interhal nie posiadają fundamentów, lecz opierają się na gruntowych kotwach. Hale magazynowe łatwo się demontuje, można je też przemieszczać. Modułowy charakter zdecydowanie ułatwia powiększanie konstrukcji lub jej doposażanie. Dodatkowo hale stalowe wyróżnia wysoka odporność na działanie niekorzystnych zjawisk pogodowych. Towary sypkie przechowywane w środku można dodatkowo zabezpieczyć przy użyciu specjalnych ścianek oporowych. Hale zdecydowanie podlegają personalizacji w zależności od potrzeb inwestorów. Dodatkowo możliwe jest ich wizualne wzbogacenie np. o nadruki czy logotypy.

Szeroka gama zastosowań hal

Interhal ma w swojej ofercie magazyny o różnorodnych zastosowaniach. Można w nich (po zamknięciu realizacji) przechowywać zarówno sprzęt różnego zastosowania, jak i materiały budowlane, a także – w specjalnie zaprojektowanych magazynach – sól drogową tzw. magazyny na sól drogową. Hale to nie tylko miejsce do przechowywania towarów. Nadają się one także na obiekty produkcyjne, wystawowe, a nawet do organizacji imprez sportowych czy wydarzeń kulturalnych. Zadaszone konstrukcje od Interhal mogą stanowić także uzupełnienie infrastruktury kolejowej.

Oczywiście magazynowe hale wyróżnia także wysoka pojemność, a atutem modułowego rozwiązania jest to, że można ją systematycznie powiększać w zależności od potrzeb. Warto zdecydować się na współpracę z firmą Interhal z uwagi na doskonałą realizację usług, terminowość oraz gwarancję jakości.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.interhal.pl lub do kontaktu mailowego biuro@interhal.pl czy telefonicznego +48 33 851 20 18.

Autor: artykuł sponsorowany,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Nasz Racibórz 22.03.2024
21 marca 202421:40

Nasz Racibórz 22.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.