Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie13 października 202316:12

5 pomysłów na upominki dla pracowników oświaty podczas Dnia Edukacji Narodowej

5 pomysłów na upominki dla pracowników oświaty podczas Dnia Edukacji Narodowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

W połowie października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, który jest jednocześnie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji wszyscy pedagodzy otrzymują drobne upominki, i to nie tylko od rodziców swoich uczniów, ale również zarządu placówki, który chce w ten sposób wyrazić wdzięczność za trud wkładany w codzienną pracę. Co wybrać dla pracowników oświaty w ramach takiego upominku? Oto 5 uniwersalnych, a zarazem praktycznych pomysłów.

1. Notesy w twardej oprawie i różnych rozmiarach

Trudno znaleźć inne akcesoria równe przydatne nauczycielom, co uniwersalne notesy. Mogą one służyć do prowadzenia dowolnych zapisków, czy to notatek na zajęciach, czy może ważnych przypomnień na najbliższe dni. Notesy mogą mieć różne rozmiary – mniejsze są bardziej poręczne, idealne na krótkie notatki, większe natomiast mogą pełnić rolę kalendarza czy skorowidza.

Wybierając notesy dla pracowników oświaty, warto zdecydować się na modele w twardej oprawie, które elegancko się prezentują i mają większą trwałość. Dobrym wyborem będą na przykład notesy oprawiane w skórę ekologiczną lub miękki materiał tkaninowy.

2. Pendrive z logo placówki oświatowej

Coraz więcej materiałów edukacyjnych, po które lata temu trzeba było wybierać się osobiście do bibliotek i czytelni, dziś dostępnych jest do ręki w wersji cyfrowej. Niektóre placówki na co dzień korzystają już z tablic interaktywnych, które mogą nawet oszczędzić uczniom konieczności codziennego przynoszenia podręczników.

Kiedy edukacja wymaga materiałów cyfrowych, pendrive staje się niezbędnym narzędziem do ich przenoszenia. Może to być przydatny i uniwersalny upominek dla nauczycieli. Wybierając model z logo placówki spod adresu https://www.artilon.pl/pl/c/Pendrive-reklamowy/28, w tym na przykład skórzany, można dodatkowo liczyć na elegancki wygląd takiego podarunku.

3. Teczki szkolne do przenoszenia dokumentów i materiałów

Nauczyciele, pedagodzy i wykładowcy dysponują ogromną liczbą różnego rodzaju dokumentów, materiałów edukacyjnych, konspektów czy prac swoich uczniów, które wymagają ich sprawdzenia. Przenoszenie wszystkich tych papierów nie zawsze jest proste, zwłaszcza dla kogoś, kto dojeżdża do pracy komunikacją miejską. Wygodne teczki szkolne w rozmiarze, który pomieści format dokumentów, ułatwi pedagogom to zadanie i pomoże im zorganizować wszystkie posiadane materiały.

4. Eleganckie aluminiowe wizytowniki

Wizytownik to klasyczny i elegancki upominek często polecany w relacjach biznesowych. Może to być również udany prezent dla pracowników oświaty. Format takiego wizytownika pozwala na przechowywanie w nim nie tylko wizytówek, ale również różnego rodzaju kart, od karty bibliotecznej czy rabatowej, aż po płatnicze.

Aluminiowe wizytowniki różnią się nieco od modeli w miękkiej oprawie z foliowymi kieszonkami. Mają twardą obudowę, dzięki czemu lepiej chronią włożone do nich karty czy wizytówki. Aluminium jest bardzo lekkie, przez co ich waga jest nieodczuwalna w kieszeni czy portfelu.

5. Grawerowane metalowe breloki

Brelok to uniwersalny prezent, który może sprawdzić się również w Dzień Edukacji Narodowej, zwłaszcza jeśli zostanie wzbogacony o odpowiedni grawer z dedykacją lub logo placówki oświatowej. W tym celu najbardziej poleca się metalowe breloki, które pięknie prezentują się po grawerze, są niezwykle trwałe i eleganckie. Dobrze wyglądają zarówno przy kluczykach od nowego samochodu, jak i zwykłych kluczach od szkolnej sali.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności9 grudnia 202319:52

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA]

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
31
Racibórz:

Kilka zdjęć pokazujących raciborski Rynek przygotował Robert Ambroziewicz. Jarmark potrwa do jutra, 10 grudnia. Co jeszcze w programie?

Robert Ambroziewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 grudnia 202310:24

Raport 998. Czad, spalona potrawa i sople. Weekend strażaków

Raport 998. Czad, spalona potrawa i sople. Weekend strażaków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/OSP KSRG Krzyżanowice
Aktualności10 grudnia 202309:39

Kuźnia Raciborska chce w szczególny sposób upamiętnić gliwickich saperów

Kuźnia Raciborska chce w szczególny sposób upamiętnić gliwickich saperów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. 6 Batalion Powietrznodesantowy/FB
Reklama
Aktualności10 grudnia 202321:52

Świąteczny kiermasz w Rudniku

Świąteczny kiermasz w Rudniku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Sport10 grudnia 202321:51

Weekend z HLPN [WYNIKI]

Weekend z HLPN [WYNIKI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.12.2023
8 grudnia 202308:42

Nasz Racibórz 08.12.2023

Nasz Racibórz 01.12.2023
1 grudnia 202310:06

Nasz Racibórz 01.12.2023

Nasz Racibórz 24.11.2023
24 listopada 202308:11

Nasz Racibórz 24.11.2023

Nasz Racibórz 17.11.2023
17 listopada 202308:48

Nasz Racibórz 17.11.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.