Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie27 września 202317:28

Internet mobilny 5G w sieci Otvarta: Jakie plany i możliwości są dostępne dla użytkowników?

Internet mobilny 5G w sieci Otvarta: Jakie plany i możliwości są dostępne dla użytkowników? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Internet mobilny, w porównaniu z sieciami stacjonarnymi, daje znacznie większe możliwości. Nie uzależnia od możliwości podciągnięcia kabla, nie powoduje zależności od tego, kiedy monter znajdzie odpowiedni termin. Co jednak ważniejsze – nie uzależnia od jednej lokalizacji. Można z niego korzystać wszędzie tam, gdzie operator zapewnia zasięg. A jeśli przy okazji opiera się na technologii 5G, jak w przypadku sieci Otvarta, komfort użytkowania jest naprawdę ogromny.

Internet mobilny 5G to pełna elastyczność

Wspomnieliśmy już o tym, że dzięki sieci mobilnej 5G nie trzeba uzależniać się od jednego miejsca. To ogromna zaleta nie tylko na okoliczność przeprowadzki, lecz również przy podróżach, delegacjach czy okazjonalnych wyjazdach.

Dzięki połączeniu mobilnemu nie musisz zawracać sobie głowy tym, czy w danej lokalizacji będzie możliwość uzyskania dobrego transferu. A to ma naprawdę spore znaczenie dla wszystkich, którzy pracują zdalnie lub… po prostu chcą pod wieczór, przed snem, obejrzeć jakiś serial, nie przejmując się tym, czy nie przypadkiem nie zacznie się on przycinać w kluczowych momentach.

sieckomorkowaotvarta

Nie przejmujesz się szybkością ani transferem

Internet mobilny 5G to nie tylko szybkość, znacznie przewyższająca możliwości LTE. W przypadku operatora Otvarta możliwe jest sięgnięcie po pakiety transferu dostosowane do realnych potrzeb – 100, 200, a nawet 500 GB (szczegóły można znaleźć na stronie https://otvarta.pl/). Takie zakresy pozwalają swobodnie pracować, ale też cieszyć się rozrywką – czy to przy okazji streamingu filmów, czy grania w gry sieciowe.

Internet 5G pozwala na lepszą pracę zdalną

Warto zauważyć, iż przepustowość internetu 5G pozwala korzystać z pełni możliwości telekonferencji – i to nawet wtedy, gdy uczestniczy w nich wiele osób jednocześnie. Tym samym może się okazać pomocny nawet wtedy, gdy ktoś dysponuje stałym łączem „naziemnym”, ale nie ma ono satysfakcjonującej szybkości i… po prostu zaczyna się przycinać w przypadku przesyłania obrazu od kilku osób jednocześnie. Tymczasem właśnie szybki internet 5G całkowicie rozwiązuje ten problem.

internetmobilny21gb

Nawiasem mówiąc, mobilny internet 5G z sieci Otvarta pozwala na jeszcze coś, co zwykle jest zarezerwowane tylko dla sieci stacjonarnych (i to tez nie zawsze). Mowa tu o możliwości przydzielenia stałego numeru IP. To niezwykle istotne dla osób, które ze względów bezpieczeństwa, mając zdalny dostęp do danych wrażliwych (informatycznych, finansowych, osobowych itp.), muszą podać administratorom firmowych zasobów swój numer IP, z którego się łączą.

Własny internet to bezpieczeństwo danych

A skoro już mowa o bezpieczeństwie danych… Własny internet mobilny jest istotny pod tym kątem praktycznie dla każdego użytkownika, który łączy się spoza własnego domu. Dlaczego? Ponieważ w przypadku publicznie dostępnych sieci Wi-Fi różnie z bezpieczeństwem bywa.

Bez cyrografów

Decyzja o skorzystaniu z internetu mobilnego 5G często jest opóźniana ze względu na obawę przed uzależnieniem się od jednego operatora na dłużej. Problem ten całkowicie znika w przypadku sieci Otvarta. Dlaczego? Ponieważ w miejsce popularnych umów na rok czy nawet dwa lata, proponuje ona współpracę bezterminową. Tym samym walczy o lojalność klientów przez jakość usług, nie zaś zobowiązania formalne.

Kilka słów podsumowania

Internet mobilny 5G to nie tylko większa elastyczność i możliwość korzystania z bardzo dobrego transferu. To również wyższy poziom bezpieczeństwa, wynikający z korzystania z własnego, sprawdzonego łącza. Niezależnie od tego, czy korzystasz z niego do pracy, czy w ramach rozrywki, będzie to po prostu dobry wybór i… przydatne narzędzie. 

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności9 grudnia 202319:52

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA]

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
27
Racibórz:

Kilka zdjęć pokazujących raciborski Rynek przygotował Robert Ambroziewicz. Jarmark potrwa do jutra, 10 grudnia. Co jeszcze w programie?

Robert Ambroziewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.12.2023
8 grudnia 202308:42

Nasz Racibórz 08.12.2023

Nasz Racibórz 01.12.2023
1 grudnia 202310:06

Nasz Racibórz 01.12.2023

Nasz Racibórz 24.11.2023
24 listopada 202308:11

Nasz Racibórz 24.11.2023

Nasz Racibórz 17.11.2023
17 listopada 202308:48

Nasz Racibórz 17.11.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.