Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie26 września 202315:15

Jak uzyskać L4 online

Jak uzyskać L4 online - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Nie ma nic bardziej uciążliwego niż konieczność wizyty u lekarza, gdy czujemy się źle. Wizyta w przychodni, kolejki, oczekiwanie, odległe terminy do specjalistów, to wszystko sprawia, że wiele osób odkłada takie wyjście na później, narażając swoje zdrowie. Istnieje prostszy sposób, aby uzyskać zwolnienie lekarskie. Dzięki Med24 możesz to zrobić online! 

Jak to działa?

Med24, to nowoczesna platforma telemedyczna, która umożliwia kontakt z lekarzem bez konieczności wychodzenia z domu. Gdy źle się czujesz, wystarczy zalogować się na platformę, wybrać specjalistę i odbyć konsultację online. Lekarz na podstawie wywiadu oraz wyników przesłanych badań, oceni stan Twojego zdrowia i jeśli uzna za konieczne, wystawi e-zwolnienie. W wygodny i bezpieczny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. L4 to zaświadczenie lekarskie o czasowej niezdolności do pracy. Kiedy pracownik choruje i nie jest w stanie wykonać swojej pracy, lekarz może wystawić mu takie zaświadczenie, które jest dostarczane drogą elektroniczną bezpośrednio do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Dzięki temu pracownik nie musi dostarczać zaświadczenia do pracodawcy w formie papierowej. L4 online wynika z przepisów Ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o zmianie ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz niektórych innych ustaw. Zaświadczenie e-ZLA (elektroniczne zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy). Zostało wprowadzone w celu usprawnienia procesu oraz redukcji błędów w dokumentach. 

Korzyści korzystania z Med24
Jakie są korzyści z otrzymania L4 zdalnie? Oszczędność czasu, komfort, szybkość, bezpieczeństwo, dostępność. Brak konieczności dojazdu do przychodni i oczekiwania w kolejce. Możliwość konsultacji z lekarzem w zaciszu własnego domu. Proces wystawienia e-zwolnienia trwa zaledwie kilka minut. Dzięki platformie unikasz kontaktu z innymi pacjentami, co jest szczególnie ważne w przypadku chorób zakaźnych takich, jak grypa, przeziębienie, czy ospa wietrzna u dzieci. Platforma dostępna jest 24/7, więc możesz skorzystać z niej w dowolnym momencie. Masz możliwość umawiania się na e-wizyty bez ograniczeń związanych z godzinami pracy przychodni. Platforma zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów, którzy nie są dostępni w najbliższym czasie w przychodni, aby nie czekać miesiącami. Dla osób, które wstydzą się swoich problemów, konsultacja online jest znacznie mniej stresująca. Dostęp dla osób niepełnosprawnych lub dla osób o ograniczonej możliwości poruszania się, które mogą mieć problemy zdrowotne, konsultacje online stanowią komfortowe rozwiązanie. Konsultacje online to także oszczędność kosztów i brak konieczności dojazdu oraz stania w korkach. System elektroniczny umożliwia dostęp do historii choroby pacjenta, wyników badań oraz przyspiesza i ułatwia ewentualną kontynuację opieki medycznej nad pacjentem.
 
Co jeszcze oprócz e-zwolnienia?
Med24 to nie tylko możliwość uzyskania L4 online. To kompleksowa opieka medyczna w jednym miejscu. Oferujemy konsultacje z lekarzami wielu specjalności: alergolog, anestezjolog, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, flebolog, internista, kardiolog, laryngolog, nefrolog, ortopeda, pediatra, psychiatra, psycholog, psycholog dziecięcy, psycholog młodzieżowy, pulmonolog, seksuolog, stomatolog, urolog. Podczas konsultacji online może pojawić się konieczność przeprowadzenia dodatkowych badań do procesu diagnostycznego lub skierowania do innego specjalisty. System to wszystko zapamięta i w odpowiednim momencie ułatwi życie, przypominając pacjentowi. Wygoda to również dostęp do recept i zaleceń lekarskich. Wszystko z myślą o pacjencie i jego komforcie.
 
Podsumowanie
Jeśli czujesz się źle, nie zwlekaj i skorzystaj z możliwości, jakie daje platforma telemedyczna Med24. Uzyskaj L4 online już w 15 minut i dbaj o swoje zdrowie w komfortowy dla siebie sposób. Proces otrzymania e-zwolnienia jest prosty. Kiedy pojawi się choroba, nie trzeba wychodzić z domu, aby uzyskać potrzebne dokumenty. Zwolnienie online to wygodne rozwiązanie dla każdego pacjenta. Med24 to przyszłość medycyny dostępna już dzisiaj. Zacznij z niej korzystać!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 grudnia 202319:52

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA]

Jarmark w Raciborzu [WIECZORNE UJĘCIA Z DRONA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
19
Racibórz:

Kilka zdjęć pokazujących raciborski Rynek przygotował Robert Ambroziewicz. Jarmark potrwa do jutra, 10 grudnia. Co jeszcze w programie?

Robert Ambroziewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport8 grudnia 202316:08

SuperLiga Thaiboxing z udziałem Łamatorów

SuperLiga Thaiboxing z udziałem Łamatorów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Reklama
Aktualności8 grudnia 202315:51

Domy tymczasowe pilnie poszukiwane! Pomóż skrzywdzonym zwierzętom

Domy tymczasowe pilnie poszukiwane! Pomóż skrzywdzonym zwierzętom - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Materiał zrealizowany na zajęciach dziennikarskich w Klubie Strefa
Aktualności8 grudnia 202310:31

Opieka nad chorym. Obowiązują limity dni zasiłku opiekuńczego

Opieka nad chorym. Obowiązują limity dni zasiłku opiekuńczego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego
Kultura i edukacja8 grudnia 202311:22

SP1 na Ostrogu w programie Team Spirit

SP1 na Ostrogu w programie Team Spirit - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 08.12.2023
8 grudnia 202308:42

Nasz Racibórz 08.12.2023

Nasz Racibórz 01.12.2023
1 grudnia 202310:06

Nasz Racibórz 01.12.2023

Nasz Racibórz 24.11.2023
24 listopada 202308:11

Nasz Racibórz 24.11.2023

Nasz Racibórz 17.11.2023
17 listopada 202308:48

Nasz Racibórz 17.11.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.