Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie18 sierpnia 202320:09

W poszukiwaniu francuskich perełek – transport aut z Francji

W poszukiwaniu francuskich perełek – transport aut z Francji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Polacy coraz częściej decydują się na transport pojazdów z zagranicy. Choć na rodzimym rynku można znaleźć wiele ciekawych okazów, to przeważnie nie spełniają one naszych wymagań. Dlatego też bardzo chętnie korzystamy z możliwości importu. Usługa ta ma szerokie spektrum walorów, dlatego też jej popularność rośnie w szybkim tempie. W ostatnich latach szczególnie często decydujemy się na importowanie aut z Francji.  

 

Transport samochodów z Francji – czemu jest tak popularny? 

W kontekście krajów, z których Polacy importują auta, bezsprzecznym liderem są Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi dysponują wieloma interesującymi pojazdami, co sprawia, że bardzo chętnie decydujemy się na korzystanie z ich pomocy. Nie tylko od nich ściągamy jednak jakościowe pojazdy. W ostatnich latach na znaczeniu zyskał również transport aut z Francji.  

Samochody oferowane przez ten kraj są atrakcyjne nie tylko ze względów finansowych, ale również z powodu dobrego stanu technicznego i świetnego przystosowania do polskich dróg. Na francuskim rynku można trafić na wiele niesamowitych perełek, które są prawdziwymi białymi krukami w świecie motoryzacji. Dlatego też skorzystanie z importu jest powszechnie rekomendowane dla wszystkich osób, którym marzy się zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny samochód.  

Jak przetransportować kupiony samochód z Francji? 

Znalezienie idealnego samochodu od francuskiego usługodawcy to dopiero początek sukcesu. Nawet jeśli wybierzemy ofertę, która jest bardzo przystępna cenowo, to musimy pamiętać, że przetransportowanie auta do naszego kraju również pochłonie trochę pieniędzy. Francję i Polskę dzieli niemal 1800 kilometrów, dlatego transport zakupionego auta na własną rękę jest rzadko wybieraną opcją.  

Co prawda, po wykupieniu ubezpieczenia można wsiąść za kierownicę i samodzielnie wrócić zakupionym pojazdem, jednak wymaga to nakładu dużej ilości czasu. Zamiast tego warto postawić na skorzystanie z usług firmy transportowej, która z pomocą profesjonalnej lawety dostarczy samochód bezpośrednio pod wskazany adres. Cena takiej usługi jest zależna od wielu zmiennych, jednak w większości przypadków nie jest przesadnie wysoka.  

Ile kosztuje transport auta z Francji? 

Cena za przetransportowanie auta z Francji do Polski jest zależna przede wszystkim od wybranego usługodawcy. Amplitudy cen są naprawdę wysokie, dlatego warto wnikliwie przeanalizować dostępne oferty. Koszt końcowy będzie zależał przede wszystkim od liczby przebytych kilometrów, jednak na cenę tej usługi wpływa także waga i rozmiar przewożonego pojazdu

Za jeden przebyty kilometr firmy transportowe biorą przeważnie pomiędzy 1 a 2 złote. Końcowa kwota transportu może więc wynieść zarówno 1400, jak i 2500 złotych. Wiele firm oferuje również atrakcyjne zniżki dla swoich klientów, co sprawia, że warto przejrzeć dostępne oferty. Na usłudze tej można bowiem naprawdę dużo zaoszczędzić.  

Transport aut z Francji – hit czy kit? 

Szukasz dobrego i sprawdzonego auta, ale krajowe oferty Cię nie zadowalają? Jeżeli tak, to warto rozejrzeć się na francuskim rynku. Słynie on nie tylko z relatywnie tanich, ale również bardzo jakościowych pojazdów, dzięki czemu bez trudu powinieneś znaleźć coś dla siebie.  

Co istotne, transport pojazdu z Francji świadczony przez profesjonalnych usługodawców nie pochłania przesadnie dużo pieniędzy, w efekcie czego zdecydowanie się na niego jest świetną decyzją. Z pomocą renomowanej firmy nie tylko zapewnimy bezpieczeństwo swojemu pojazdowi, ale także nie będziemy zmuszeni do inwestowania dużej ilości czasu w proces zakupu i sprowadzania auta. 

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202309:27

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO]

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. Piotr Złoczowski
Aktualności24 września 202316:28

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO]

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Mundur Polski wczoraj i dziś - pod takim hasłem, przy wsparciu Lasów Państwowych, przy ruinach pałacu w Sławikowie zorganizowano piknik militarny.

g.waw
Reklama
Aktualności25 września 202316:57

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
25
Racibórz:

- W ramach środków przewidzianych w Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Racibórz pozyskało 6,97 mln. zł dofinansowania na zadania mające na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - informuje magistrat.

(um)
Reklama
Reklama
Reklama
Sport24 września 202318:16

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Za nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami. Sezon nabrał już właściwego tempa. Jedni mogli cieszyć się z wygranej, inni musieli zadowolić się remisem lub przełknąć gorycz porażki. Grali również raciborscy siatkarze. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202312:18

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Kultura i edukacja24 września 202321:12

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przystąpił do realizacji kolejnego już projektu międzynarodowego. Tym razem podjął współpracę z Blanka Teleki Gimnázium w budapesztańskim Zugló.

ZSO nr 1/Małgorzata Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.