Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie26 lipca 202318:39

Dlaczego warto zdecydować się na jeden z kierunków stomatologicznych w szkole policealnej GoWork?

Dlaczego warto zdecydować się na jeden z kierunków stomatologicznych w szkole policealnej GoWork? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Jakie kierunki stomatologiczne oferuje szkoła policealna GoWork?

Nauka w szkole policealnej to szybki sposób na zdobycie wymarzonego zawodu w branży stomatologicznej. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, co ma do zaoferowania szkoła GoWork i jakie kierunki dają możliwość znalezienia pracy w gabinecie dentystycznym.

Jakie kierunki stomatologiczne oferuje szkoła policealna GoWork?

Szkoła policealna GoWork oferuje dwa przyszłościowe kierunki stomatologiczne:

  • Higienistka stomatologiczna z implantologią - to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą pracować w gabinecie dentystycznym i móc wykonywać niektóre zabiegi samodzielnie. Nauka na tym kierunku ma bowiem charakter kompleksowy. Słuchacze uczą się dokonywania bieżących przeglądów uzębienia, wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych oraz obsługi nowoczesnego sprzętu stomatologicznego, a także wykonywania czynności administracyjno-biurowych, na przykład prowadzenia dokumentacji medycznej pacjentów. Nauka na tym kierunku jest w pełni bezpłatna i trwa dwa lata oraz odbywa się w czterech trybach do wyboru: dziennym, wieczorowym, zaocznym i weekendowym.
  • Asystentka stomatologiczna z ortodoncją - na tym kierunku słuchacze uczą się prawidłowego przygotowywania i przechowywania leków, materiałów oraz narzędzi, a także poznają programy do umawiania terminów wizyt. Poza tym, uczą się, jak obsługiwać sprzęt diagnostyczny, prowadzić dokumentację medyczną, konserwować i sterylizować sprzęt oraz sporządzać i przechowywać roztwory do dezynfekcji. Nauka na tym kierunku również jest darmowa, jednak trwa tylko rok i odbywa się w czterech trybach do wyboru: dziennym, wieczorowym, zaocznym i weekendowym. Więcej informacji na temat tego kierunku znajdziesz na stronie: https://policealna.gowork.pl/asystentka-stomatologiczna-z-ortodoncja

Program nauczania w szkole policealnej GoWork

Warto zdecydować się na jeden z kierunków stomatologicznych, które oferuje szkoła policealna GoWork, choćby z uwagi na różnorodny, ciekawy i nowoczesny program kształcenia. Nauka ma tutaj charakter kompleksowy i obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, na których słuchaczom przekazywana jest aktualna wiedza z dziedziny stomatologii, jak i praktyczne, które odbywają się w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Do dyspozycji słuchaczy jest bowiem sprzęt najnowszej generacji, który spotkać można w ekskluzywnych gabinetach dentystycznych. Mają oni dostęp między innymi do fotela stomatologicznego z unitem, skalera, myjki ultradźwiękowej, kamery wewnątrzustnej, piaskarki, lampy do utwardzania wypełnień oraz dmuchawki wodno-powietrznej. Poza tym, w toku nauki słuchacze są zobowiązani do odbycia praktyk zawodowych, dzięki czemu jeszcze lepiej poznają specyfikę branży stomatologicznej i mają szansę zobaczyć, jak będą wyglądać ich codzienne obowiązki.

pexels-daniel-frank-287237

Nastawienie na praktykę i wyspecjalizowana kadra

Nastawienie na praktykę - oczywiście przy odpowiedniej “dawce” wiedzy teoretycznej - to jednak nie wszystko. Na szczególną uwagę w szkole policealnej GoWork zasługuje wyspecjalizowana kadra nauczycieli, którzy prowadzą wykłady i ćwiczenia. Są to bowiem praktycy i pasjonaci swojego zawodu. Na co dzień pracują w gabinetach dentystycznych, klinikach stomatologicznych i laboratoriach, dzięki czemu doskonale znają charakter pracy zarówno asystentki, jak i higienistki stomatologicznej. Wiedzą więc, o czym mówią i są w stanie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące słuchaczy pytania. Co ważne, kameralne grupy umożliwiają nauczycielom indywidualne podejście do każdego słuchacza i poświęcenie mu tyle uwagi, ile potrzebuje.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202309:27

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO]

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. Piotr Złoczowski
Aktualności24 września 202316:28

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO]

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Mundur Polski wczoraj i dziś - pod takim hasłem, przy wsparciu Lasów Państwowych, przy ruinach pałacu w Sławikowie zorganizowano piknik militarny.

g.waw
Reklama
Aktualności25 września 202316:57

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
25
Racibórz:

- W ramach środków przewidzianych w Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Racibórz pozyskało 6,97 mln. zł dofinansowania na zadania mające na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - informuje magistrat.

(um)
Reklama
Reklama
Reklama
Sport24 września 202318:16

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Za nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami. Sezon nabrał już właściwego tempa. Jedni mogli cieszyć się z wygranej, inni musieli zadowolić się remisem lub przełknąć gorycz porażki. Grali również raciborscy siatkarze. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202312:18

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Kultura i edukacja24 września 202321:12

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przystąpił do realizacji kolejnego już projektu międzynarodowego. Tym razem podjął współpracę z Blanka Teleki Gimnázium w budapesztańskim Zugló.

ZSO nr 1/Małgorzata Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.