Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie2 lipca 202314:43

Śmieszne i kolorowe prezenty — na co postawić?

Śmieszne i kolorowe prezenty — na co postawić? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Są takie dni w roku, kiedy szczególnie chcemy docenić bliską osobę. Mogą to być zarówno ważne wydarzenia, jak i po prostu chwile, które wymagają upamiętnienia. Dotyczy to wszelkich relacji, nie tylko partnerskich, lecz także rodzinnych czy przyjacielskich. Liczy się skromny, lecz wyjątkowy podarek, który będzie dopasowany do danej osoby, a także jej preferencji. Ma to szczególne znaczenie, gdy chcesz wybrać śmieszny upominek, np. kolorowe skarpetki z ciekawym nadrukiem. Podpowiadamy, czy humorystyczne prezenty to dobry pomysł!

Czy śmieszne prezenty to dobry pomysł?

Nie zawsze mamy pomysł na idealną niespodziankę dla bliskiej osoby, szczególnie gdy okazji do zakupu upominku jest w ciągu roku wiele. By nie powielać swoich wyborów, dobrym rozwiązaniem okazują się humorystyczne prezenty, jak np. śmieszne skarpetki. Pozwalają one wprowadzić pozytywny nastrój, budują nowe wspomnienia i zwykle też zostają dobrze zapamiętane. Warunkiem jest jednak dopasowanie ich z odpowiednim wyczuciem. Jeśli jednak bliska Ci osoba ma poczucie humoru, a dodatkowo uwielbia otaczać się kolorowymi upominkami, wówczas z pewnością znajdziesz dla niej coś odpowiedniego!

Co wziąć pod uwagę, wybierając śmieszne prezenty?

Pamiętaj, by wybierając śmieszne prezenty, wziąć pod uwagę:

  • zażyłość relacji - mimo że humorystyczne upominki są odpowiednie dla osób młodych, jak i dojrzałych, to nie wszystkim warto je wręczać. Na przykład kolorowe skarpetki ze śmiesznym nadrukiem z pewnością nie będą odpowiednie na prezent, jeśli nie wiesz, jakie poczucie humoru ma osoba, którą chcesz nimi obdarować. Prezent może być źle zrozumiany. Najlepiej zatem wręczać tego typu upominek bliskim, których żarty znasz doskonale;
  • okoliczności - dopasowanie podarku powinno zależeć także od okazji. Nie wszystkie święta w roku będą dobre, by wręczyć bliskim np. skarpetki. Jeśli np. uroczystość obchodzicie w elegancki i poważny sposób, warto dobrać również bardziej poważny prezent.

Śmieszne skarpetki, czyli klasyczny prezent w nowej odsłonie

Jeśli jesteś przekonany co do tego, że doskonałym wyborem do danej okazji będą prezenty humorystyczne, możesz postawić na klasyczne rozwiązania, lecz w nowej odsłonie. Właśnie takie będą kolorowe skarpetki z ciekawym nadrukiem od SOXO! 

Marka proponuje szeroki wybór nadruków. Możesz zdecydować się między innymi na męskie skarpetki ze śmiesznym motywem zwierząt, ulubionych trunków, np. piwa, jak i ogórków itd. Prezent może być dodatkowo zamknięty w tubie przypominającej z zewnątrz alkohol. Dzięki temu osoba obdarowana na początku będzie się spodziewała prezentu w zupełnie innym charakterze. Na stronie marki znajdują się także śmieszne skarpetki dla kobiet, np. w ozdobnym opakowaniu po Prosecco, jak i warianty z ciekawymi nadrukami, w tym śmiesznymi napisami w stylu “Teraz mam przerwę. Zajmij się dziećmi”.

Jeszcze dziś sprawdź śmieszne skarpetki na SOXO.pl! Możesz dopasować odpowiednie na różne okazje, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wszystkie wyróżniają się wysoką jakością!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202309:27

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO]

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. Piotr Złoczowski
Aktualności24 września 202316:28

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO]

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Mundur Polski wczoraj i dziś - pod takim hasłem, przy wsparciu Lasów Państwowych, przy ruinach pałacu w Sławikowie zorganizowano piknik militarny.

g.waw
Reklama
Aktualności25 września 202316:57

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
25
Racibórz:

- W ramach środków przewidzianych w Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Racibórz pozyskało 6,97 mln. zł dofinansowania na zadania mające na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - informuje magistrat.

(um)
Reklama
Reklama
Reklama
Sport24 września 202318:16

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Za nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami. Sezon nabrał już właściwego tempa. Jedni mogli cieszyć się z wygranej, inni musieli zadowolić się remisem lub przełknąć gorycz porażki. Grali również raciborscy siatkarze. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202312:18

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Kultura i edukacja24 września 202321:12

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przystąpił do realizacji kolejnego już projektu międzynarodowego. Tym razem podjął współpracę z Blanka Teleki Gimnázium w budapesztańskim Zugló.

ZSO nr 1/Małgorzata Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.