Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie30 czerwca 202318:45

Szukasz lepszej pracy? Wiele ogłoszeń czeka na Ciebie na GoWork

Szukasz lepszej pracy? Wiele ogłoszeń czeka na Ciebie na GoWork - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Jeśli szukasz nowej pracy, nie pomiń setek ogłoszeń, które czekają na Ciebie na GoWork.pl. To jeden z największych portali pracy w kraju, na którym sprawdzisz także opinie o tysiącach pracodawców z całej Polski. GoWork.pl pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

Dlaczego warto szukać pracy na GoWork.pl? Przydatne funkcje portalu 

Istnieje pogląd, według którego zdrowo jest zmieniać pracę co 2-3 lata. Na pewno warto to rozważyć, jeśli dotykają nas pierwsze oznaki wypalenia zawodowego. Wiele osób szuka lepszej pracy, rozglądając się za wyższymi zarobkami, przyjazną atmosferą w zespole czy możliwościami rozwoju. Popularne jest dziś przekwalifikowywanie się w kierunku związanym z branżą IT, która uchodzi za jedną z najlepiej opłacanych na rynku. Jakikolwiek jest powód, dla którego chcemy zmienić pracę, ogłoszenia na GoWork.pl dostarczą nam setek nowych możliwości. 

To serwis publikujący oferty pracy nie tylko z Raciborza, ale i okolicznych miejscowości. Znajdziemy tu m.in. ogłoszenia o pracę w Żorach lub oferty pracy zdalnej od firm z zupełnie innych części kraju. Portal dysponuje przydatnymi funkcjami, które usprawniają proces poszukiwania zatrudnienia i znacząco skracają czas potrzebny na znalezienie właściwych ogłoszeń. Filtrowanie ofert pozwala wybrać z setek ogłoszeń, jedynie te propozycje współpracy, które spełniają oczekiwania kandydata. 

Można określić interesującą nas lokalizację miejsca pracy, stanowisko lub branże, ale także poszukiwany rodzaj umowy, formę etatu czy tryb pracy (np. hybrydowy). Portal oznacza również ogłoszenia kierowane także do cudzoziemców i pomaga sprawniej wyszukiwać oferty pracy dodatkowej, staży czy praktyk studenckich. Najciekawsze propozycje współpracy warto zapisywać w prywatnym koszyku ofert. Dzięki temu można łatwo powracać do każdego interesującego ogłoszenia, porównywać kilka najlepszych ofert pracy lub nawet przesłać swoje CV do wszystkich wybranych pracodawców na raz. 

Opcja multi aplikowania sprawia, że już nigdy więcej nie trzeba powielać tych samych czynności i przesyłać tych samych dokumentów do wielu firm raz za razem. Na GoWork.pl załatwiamy to jednym kliknięciem. Portal może także przesyłać ogłoszenia dopasowane do użytkownika prosto na wskazany przez niego adres e-mail. Natomiast uzupełnienie osobistego profilu kandydata to chyba najszybszy sposób na znalezienie nowej pracy. Wystarczy raz opisać swoje doświadczenie i kwalifikacje i udostępnić te dane rekruterom, a właściwe osoby odezwą się do nas same. 

Popularność serwisu z opiniami o pracodawcach 

GoWork.pl jest drugim najchętniej używanym serwisem pracy w kraju (badanie Gemus/PBI, marzec 2023 r.). Stronę miesięcznie odwiedza 4 mln unikalnych użytkowników. Taki ruch sprawia, że serwis to miejsce dobre nie tylko do poszukiwania pracy, ale i samych pracowników. Z GoWork.pl współpracują zarówno czołowe przedsiębiorstwa z największych miast kraju, jak i mniejsze, lokalne firmy, które właśnie w tym serwisie publikują swoje ogłoszenia. Zaletą GoWork.pl jest także forum z opiniami o pracodawcach. 

Portal jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych witryn w kraju m.in. dzięki 6,5 mln opinii, które wystawiają tu byli i obecni pracownicy tysięcy firm z całej Polski. Nie ma drugiej takiej platformy, na której znajdziemy tyle merytorycznych komentarzy na temat atmosfery panującej w przedsiębiorstwach czy realnych warunków zatrudnienia. Na forum GoWork.pl znajdują się również profesjonalne wywiady pracowników, w których ci szczegółowo przedstawiają swoje historie zawodowe w poszczególnych firmach. 

GoWork.pl pomaga pracownikom i pracodawcom

Forum GoWork.pl z opiniami o pracodawcach źródło wiedzy, która pozwala dokonywać właściwych wyborów kandydatom szukającym nowej pracy, a pracodawcom wprowadzać niezbędne zmiany, służące polepszeniu sytuacji w ich firmach. Opinie na forum GoWork.pl są cennymi wskazówkami dla kadr zarządzających — mówią m.in. o tym, z czego pracownicy są zadowoleni, a co należałoby poprawić. Forum przyczynia się do walki z mobbingiem i innymi nieuczciwymi praktykami, wciąż jeszcze spotykanymi na naszym rynku zatrudnienia. 

To również istotne narzędzie employer brandingu. Pracodawcy współpracujący z GoWork.pl dbają o pracowników i ich opinie i budują wizerunek swoich firm, jako miejsc, w których chce się pracować i które wybiera się w rekrutacji. To bardzo ważne w dobie rynku należącego do pracownika i niedoborów wielu specjalistów oraz kształtowania naszych wyborów właśnie w oparciu o opinie. Te towarzyszą nam przecież niemal wszędzie. Kierujemy się nimi, gdy chcemy coś kupić, wybrać restaurację, samochód czy wakacje, a także nowego pracodawcę. 

Artykuł sponsorowany

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 września 202316:57

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
40
Racibórz:

- W ramach środków przewidzianych w Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Racibórz pozyskało 6,97 mln. zł dofinansowania na zadania mające na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - informuje magistrat.

(um)
Aktualności24 września 202309:27

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO]

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. Piotr Złoczowski
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202316:28

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO]

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Mundur Polski wczoraj i dziś - pod takim hasłem, przy wsparciu Lasów Państwowych, przy ruinach pałacu w Sławikowie zorganizowano piknik militarny.

g.waw
Reklama
Reklama
Reklama
Sport24 września 202318:16

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Za nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami. Sezon nabrał już właściwego tempa. Jedni mogli cieszyć się z wygranej, inni musieli zadowolić się remisem lub przełknąć gorycz porażki. Grali również raciborscy siatkarze. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202312:18

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Reklama
Kultura i edukacja24 września 202321:12

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przystąpił do realizacji kolejnego już projektu międzynarodowego. Tym razem podjął współpracę z Blanka Teleki Gimnázium w budapesztańskim Zugló.

ZSO nr 1/Małgorzata Sokołowska
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Aktualności25 września 202317:51

Zielona Energia Fest. Ekologiczny projekt w ZSP 4

Zielona Energia Fest. Ekologiczny projekt w ZSP 4 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Aktualności26 września 202308:02

Sukces programu edukacyjnego Henkla

Sukces programu edukacyjnego Henkla - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Henkel Polska ponownie zawitał z programem Świat Młodych Badaczy do szkół w Raciborzu i okolicznych miejscowościach

materiał partnera
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.