Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie12 lutego 202311:33

Zalety dystrybutorów wody bez butli

Zalety dystrybutorów wody bez butli - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Jeżeli zastanawiasz się jakie zalety ma dystrybutor wody bez butli, koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem, w którym przedstawimy ci wszystkie powody, które skłaniają do zaopatrzenia się w dystrybutor wody. Wszystko zaczęło się w 2020 roku, kiedy okazało się że najważniejsze jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny osobistej.

W zakładach pracy, w urzędach, w szkołach oraz w innych miejscach użyteczności publicznej, zaczęliśmy dbać o sterylność i higienę w sposób bardzo restrykcyjny, co wielu skłoniło do zaopatrzenia się nie tylko w automatyczne urządzenia na płyn odkażający, ale również w bezbutlowe dystrybutory wody pitnej, dzięki czemu można dodatkowo wyeliminować wizyty dostawcy, który jak wiadomo rozwożąc butle z wodą, musi odwiedzić kilkadziesiąt bądź kilkaset punktów dostawczych, zanim dojedzie do naszej firmy.

Zyskaj brak dostaw wody w plastiku

Pierwszą zaletą, z jaką spotykamy się inwestując w bezbutlowy dystrybutor wody, jest brak dostaw wody w plastiku. Dzięki temu nie narażasz się na kolejną wizytę dostawcy, który w przeciągu całego dnia odwiedza kilkadziesiąt a może nawet kilkaset punktów, zanim docelowo trafi do Twojej firmy. W czasach wzmożonych zachorowań oraz wciąż trwającego stanu pandemii, musimy w sposób szczególny dbać o bezpieczeństwo własne oraz bezpieczeństwo wszystkich osób nas otaczających, dlatego możliwość zaopatrzenia się w bezpieczne dystrybutory wody, eliminuje dodatkowe zagrożenia i niebezpieczeństwa zdrowotne.

Zyskaj elastyczność i odpowiednią ilość wody

To zrozumiałe, że w miesiącach letnich zużywamy o wiele więcej wody pitnej, która jest potrzebna w mniejszej ilości w miesiącach jesiennych zimowych. Decydując się na dystrybutor bez butlowy, gdzie woda na bieżąco jest filtrowana i chłodzona, mamy dostęp do takiej ilości wody, jakiej w obecnej chwili potrzebujemy. Nowoczesne dystrybutory wody są wyposażone nie tylko w profesjonalne filtry, ale również urządzenia chłodzące, podgrzewające bądź gazujące wodę pitną. Obecnie nowoczesny dystrybutor do wody może być sterowany za pomocą aplikację w telefonie, dzięki czemu w sposób automatyczny sterujemy rodzajem i jakością krystalicznie czystej wody.

Pozbądź się zbędnego magazynowania

Jeżeli zdecydujesz się na bezbutlowy dystrybutor wody, przede wszystkim pozbędziesz się zbędnego magazynowania zużytych butelek po wodzie, a także nie będziesz musiał magazynować pełnych butli z wodą, albowiem zyskasz całe źródło wody pitnej, za pomocą bezbutlowego dystrybutora do wody.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo obsługi

Decydując się na nowoczesny dystrybutor wody pitnej, powinieneś postawić na urządzenie wyposażone w pedały nożne bądź możliwość nalewania wody przy wykorzystaniu aplikacji telefonicznej, połączonej z wyżej wspomnianym urządzeniem. Im bardziej intuicyjne urządzenie do firm wybierzemy, tym bardziej zminimalizujemy konieczność dotykania rękami dystrybutora wody.

Opłacalność zakupu dystrybutora filtrującego wodę

Decydując się na zakup dystrybutora filtrującego wodę, bez konieczności podłączania do niego butli, stawiamy na oszczędność, ekonomiczność oraz naprawdę opłacalną inwestycję. Zakup takiego dystrybutora wody pitnej zwraca się w krótkim czasie, dzięki czemu firma może realnie zaoszczędzić całkiem spore sumy pieniędzy.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 marca 202315:58

Największy na świecie dzwon budowała firma z okolic Raciborza [FOTO i WIDEO]

Największy na świecie dzwon budowała firma z okolic Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Jak dotąd jego wyjątkowe brzmienie miało szansę usłyszeć zaledwie kilkanaście osób. To polscy ludwisarze, odlewnicy i specjaliści w zakresie akustyki i automatyki dzwonów – twórcy największego kołysanego dzwonu na świecie, noszącego nazwę Vox Patris. Premierowo, dla nieograniczonego grona słuchaczy i widzów, 55-tonowy Głos Ojca rozbrzmi w Wielkanocną Niedzielę.

materiał nadesłany
Reklama
Reklama
Aktualności28 marca 202316:09

PTTK Racibórz zaprasza na wycieczkę do stolicy

PTTK Racibórz zaprasza na wycieczkę do stolicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. pixabay.com/Skitterphoto
Aktualności28 marca 202322:23

Spór wokół strzelnicy, dziurawe drogi i starta na amen Opawska

Spór wokół strzelnicy, dziurawe drogi i starta na amen Opawska - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
14
Racibórz:

Temat strzelnic – przy Łąkowej, w parku Zamkowym i na Głubczyckiej – zdominował poniedziałkowe obrady komisji budżetowej. Było też o remontach dróg i pożytkach z programu 500+.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202319:00

Na marzenia nigdy nie jest za późno

Na marzenia nigdy nie jest za późno - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

We współczesnym świecie dyscyplin sportowych jest bardzo wiele. Jedną z nich jest golf. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się on dyscypliną raczej nie dla każdego, to przy bliższym poznaniu dużo zyskuje. Przekonał się o tym pochodzący z Bolesławia, a obecnie mieszkający w Ocicach, Krzysztof Tomaszek (na zdj.), który postanowił podzielić się z nami historią tego, jak został golfistą.

(greh), fot. archiwum K. Tomaszka
Aktualności29 marca 202317:06

Gmina Rudnik skarży się na drogi. Radny Mikołajczyk interpeluje

Gmina Rudnik skarży się na drogi. Radny Mikołajczyk interpeluje - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
17
Powiat:

Radny powiatowy PiS nie krył żalu do starosty, że w tej kadencji nic się nie dzieje wokół drogi Brzeźnica-Ligota Książęca. - To porażka zarządu, katastrofa - podsumował, składając obszerną interpelację.

red.
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności28 marca 202308:50

Ruszyły wypłaty trzynastek z ZUS

Ruszyły wypłaty trzynastek z ZUS - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego, fot. pixabay.com/mwitt1337
Reklama
Aktualności28 marca 202300:01

Raciborskie Muzeum ma już 95 lat

Raciborskie Muzeum ma już 95 lat - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

9 grudnia 2022 roku odbyły się w siedzibie Muzeum w Raciborzu uroczyste obchody 95-lecia istnienia tej ważnej dla miasta instytucji. W tym dniu siedzibę muzeum odwiedzili licznie przybyli goście, wśród których znaleźli się między innymi przedstawiciele władz zarówno państwowych jak i regionalnych, oraz delegacje z zaprzyjaźnionych muzeów.

materiał płatny
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 24.03.2023
23 marca 202320:30

Nasz Racibórz 24.03.2023

Nasz Racibórz 17.03.2023
16 marca 202320:30

Nasz Racibórz 17.03.2023

Nasz Racibórz 10.03.2023
10 marca 202308:25

Nasz Racibórz 10.03.2023

Nasz Racibórz 03.03.2023
10 marca 202308:24

Nasz Racibórz 03.03.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.