Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie12 maja 201410:19

Najlepsze ogrodzenia panelowe, tylko w Akronis!

Reklama
Racibórz:

Wiosna to doskonały okres na prace podwórkowe, dlatego jeśli zastanawiamy się nad postawieniem ogrodzenia, zróbmy to właśnie teraz. Firma Akronis oferuje najtańsze i najlepsze ogrodzenia panelowe. Ponadto fachowcy wykonują ozdobne, kute furtki i bramy otwierane elektrycznie oraz przeróżne kwietniki, wieszaki i inne elementy wyposażenia domu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ konstrukcje metalowe robione są także na podstawie projektu klienta.

Firma gwarantuje tylko polskie wyroby, wykonane ze stali nierdzewnej, ocynkowanej ogniowo. Ogrodzenia panelowe dostępne są już od 40 zł brutto za metr bieżący. Cena ta obemuje panel, słupek oraz akcesoria montażowe. Do wyboru są panele w kolorze czarnym, zielonym oraz grafitowym. Średnica przęsła z drutu, to już indywidualny wybór klienta. Druty mają średnicę od 4 do 8 mm, dodatkowo oczka w drucie mają wymiary 5 cm *20 cm. – Panel ogrodzenia możemy wykonać w trzech wysokościach: 1,23 m, 1,53 m oraz 1,73 m. Dodatkowo na życzenie klienta istnieje możliwość umieszczenia krawężnika pod ogrodzeniem, w wysokości zazwyczaj około 20 – 30 cm. Taka podmurówka podwyższa, a tym samym bardziej eksponuje płot. Zamontowanie ogrodzenia wraz z furtką i bramą zajmuje nam od 2 do 3 dni roboczych. Krótki czas oczekiwania oraz montaż jest zaletą naszej firmy – mówi Adam Krzyżanowski, właściciel Akronis. 

Bardzo modne w tym sezonie są balustardy ze szklanymi wstawkami. Szklana część, wykonana jest z bezpiecznego szkła, które jest bardzo trwałe. W rezultacie otrzymujemy piękne i odporne na warunki atmosferyczne balustrady, które zawsze będą wyglądały doskonale. – Do konstrukcji dobieramy szyby mleczne lub przezroczyste. Dodatkowo klient ma do wyboru szeroką gamę kolorów szkła. Istnieje także możliwość dowolnego nadruku na szybie. Sprawdza się to szczególnie w siedzibach firm, gdzie balustrada może spełniać także funkcję reklamy. Takie wstawki można również wkomponować w płot i umieścić nadruk motywu okucia. Wszystko zależy już od fantazji i pomysłu klienta. My oczywiście służymy poradą – mówi Adam Krzyżanowski. Balustrady ze szkłem, wykonane przez firmę Akronis możemy zobaczyć w Raciborzu w budynku spółdzielni Nowoczesna, przy ulicy Opawskiej/Matejki. 

– Nasza praca, to zarówno nasza pasja, wykonujemy także przeróżne kwietniki, świeczniki, wieszaki i inne elementy dla domu, firmy, czy ogrodu. Wiele z tych gadżetów może być doskonałym prezent dla kogoś bliskiego. Jesteśmy otwarci na projekty i pomysły klientów. Jeśli marzycie państwo o czymś oryginalnym i niepowtarzalnym to trafiliście doskonale – zapewnia Adam Krzyżanowski. 

Wszystkich zainteresowanych lub osoby, które nie wiedzą jeszcze dokładnie jak powinien wyglądać ich płot, balustrada lub ozdoba zapraszamy do firmy Akronis. Pracownicy na czele z właścicielem służą radą i pomocą. 

Racibórz, 
ul. Sudecka 41b 
601159 834 
(32) 348-78-81, 
www.akronis.pl

Autor: Aleksandra Harz, sylwia@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.12.2022
8 grudnia 202219:13

Nasz Racibórz 09.12.2022

Nasz Racibórz 02.12.2022
8 grudnia 202219:12

Nasz Racibórz 02.12.2022

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.