Szpital Rejonowy w Raciborzu - oferta pracy

Dotyczy naboru na wolne stanowisko diagnosty laboratoryjnego.
SZPITAL REJONOWY W RACIBORZU UL. GAMOWSKA 3, 47-400 RACIBÓRZ ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy DIAGNOSTA LABORATORYJNY W LABORATORIUM ANALITYCZNYM
Opis stanowiska:- wykonywanie badań laboratoryjnych oraz codziennej kontroli jakości z zakresu diagnostyki laboratoryjnej i serologii grup krwi oraz ich autoryzacja,
- obsługa aparatury medycznej,
- prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
- praca zgodna z obowiązującymi standardami i procedurami,
- umiejętność pobierania krwi,
- obsługa laboratoryjnego systemu informatycznego.
Wymagania niezbędne:
- prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego,
- kwalifikacje uzyskane zgodnie z odrębnymi przepisami (Dz. U. nr 2280 z 2022 r. oraz Dz. U. z 2023 r.)
- minimum 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku,
- uprawnienia serologiczne do wykonywania oznaczeń grup krwi i prób zgodności
Wymagania dodatkowe:- samodzielność i dobra organizacji pracy własnej,
- doświadczenie,
- profesjonalizm,
- odporność na sytuacje stresowe,
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
Wymagane dokumenty:- życiorys (CV),
- list motywacyjny,
- dokument poświadczający wykształcenie (dyplom),
- inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (kursy, certyfikaty).
W zamian oferujemy:- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
- interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjaznym otoczeniu,
- możliwość szkoleń,
- stałe wynagrodzenie, wysługę lat i premię regulaminową,
- pewne miejsce pracy w niewielkim zespole i w przyjaznej atmosferze.
Dokumenty aplikacyjne można składać osobiście w Sekretariacie Szpitala Rejonowego w Raciborzu, ul. Gamowska 3 lub przesłać drogą e-mailową (na adres: [email protected]) do dnia 31.08.2024 r.
Kontakt z Działem Kadr 032-755-50-55
Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Szpital Rejonowy im dr Józefa Rostka w Raciborzu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: [email protected]

![Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1756403020img-20250828-wa0027-.jpg)



![Na Długiej pojawiły się platany. Na początek w donicach, docelowo mogą trafić do gruntu [FOTO] Na Długiej pojawiły się platany. Na początek w donicach, docelowo mogą trafić do gruntu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774706142zrzut-ekranu-2026-03-28-o-14-55-19-.png)

![Fotowoltaika na miejskich budynkach. Racibórz inwestuje w energię przyszłości [LISTA] Fotowoltaika na miejskich budynkach. Racibórz inwestuje w energię przyszłości [LISTA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774619769653536827-1377889661047837-921970257166727319-n-2-.jpg)

![Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożar poddasza i niebezpieczny tlenek węgla [RAPORT 998] Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożar poddasza i niebezpieczny tlenek węgla [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774597570641249479-1242434651408193-355452088067088000-n-.jpg)


























![Niewykorzystane okazje i spóźniona pogoń. Podział punktów w derbach [FOTO] Niewykorzystane okazje i spóźniona pogoń. Podział punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774737636gre05669-.jpg)





Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.