Rodzinny Sylwester w raciborskich lasach

Bardzo rodzinna noc sylwestrowa w raciborskich lasach podległych Nadleśnictwu Rudy Raciborskie. W ukrytej kamerze udało się uchwycić rodzinę dzików. Nadleśnictwo pokazało film.

Bardzo rodzinna noc sylwestrowa w raciborskich lasach podległych Nadleśnictwu Rudy Raciborskie. W ukrytej kamerze udało się uchwycić rodzinę dzików. Nadleśnictwo pokazało film.
W niedzielę, 11 stycznia w hali OSiR Racibórz przy ulicy Łąkowej rozegrano kolejne mecze Halowej Ligi Piłki Nożnej. W trakcie rozgrywek VII weekendu stoczono sześć pojedynków: trzy mecze I ligi i trzy II ligi. Sprawdź, kto okazał się lepszy. Zobacz zdjęcia.
Sobotnie popołudnie, 10 stycznia, w hali OSiR Racibórz przy ulicy Łąkowej dostarczyło kibicom siatkówki ogromnych emocji. Zespół prowadzony przez Marcina Polowczyka podejmował LKS Olimpię Włodowice i choć początek spotkania nie układał się po myśli gospodarzy, końcówka meczu przeszła do historii jako przykład widowiskowej i w pełni zasłużonej remontady.
Po siatkarskich emocjach, jakie kibicom w hali OSiR Racibórz zapewnili zawodnicy Klubu Siatkarskiego Racibórz, parkiet przejęły koszykarki RKK AZS Racibórz. Ich rywalkami była drużyna MKS MOS Betard Wrocław, uznawana przed spotkaniem za wyraźnego faworyta. Mimo różnicy potencjału oba zespoły stworzyły widowisko, w którym przez długi czas gospodynie dotrzymywały kroku bardziej doświadczonym przyjezdnym.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany